З 14 вересня 2010 усім клієнтам DJUICE, а з 28 вересня 2010 і усім клієнтам передплаченого зв’язку буде автоматично підключена послуга «Коректування налаштувань».
Завдяки новій послузі клієнти передплаченого мобільного зв’язку «Київстар» і DJUICE, які періодично відчувають технічні незручності під час користування WAP, MMS та інтернет, зможуть користуватись цими послугами навіть з некоректними налаштуваннями у їхніх мобільних телефонах. Послуга «Коректування налаштувань» буде підключена автоматично. Про успішне підключення абонент буде повідомлений за допомогою SMS протягом доби. Послуга є безкоштовною. Тарифікація послуг WAP, MMS та інтернет здійснюється згідно тарифного плану абонента.
Відключити послугу «Коректування налаштувань», а також повторно підключити її чи перевірити статус можна, дотримуючись підказок за коротким номером 477*80 або за допомогою системи самообслуговування "Мій Київстар"/"Мій DJUICE«. Також для відключення послуги «Коректування налаштувань» необхідно ввести комбінацію *100*40*3# і натиснути кнопку виклику.
Для перевірки статусу послуги «Коректування налаштувань» необхідно ввести комбінацію *100*40*1# і натиснути кнопку виклику, для її повторного підключення необхідно ввести комбінацію *100*40*2# і натиснути кнопку виклику.
«Київстар» потурбувався, щоб його клієнти могли користуватися якісним інтернетом та обмінюватися мультимедійними повідомленнями за будь-яких умов.