З 10 вересня до 30 листопада 2010 року для користувачів мобільного інтернету «Київстар» діє акція «Гроші повертаються». За її умовами користувачам повертатиметься 25 бонусних гривень на рахунок щомісяця упродовж року після активації SIM-карти з набору «Київстар. Мобільний Інтернет» та за умови щомісячного поповнення рахунку на 30 грн.
З 10 вересня 2010 по 30 листопада 2010 включно для нових користувачів мобільного інтернету діятиме акція «Гроші повертаються». Клієнти, які придбали набір «Київстар. Мобільний Інтернет» зі встановленим на SIM-карті тарифним планом «Інтернет» та активували номер у період проведення акції, мають можливість протягом року при щомісячному поповненні свого рахунку на суму не менше 30 грн. одним платежем отримувати щомісяця 25 бонусних гривень на рахунок для користування послугою традиційного доступу до мережі інтернет за технологією GPRS та EDGE. При сплаті за послуги передачі даних в першу чергу використовуються кошти з бонусного рахунку, по їх закінченню — кошти основного рахунку.
Якщо на момент нарахування бонусних коштів на бонусному рахунку клієнта залишаються невикористані кошти, що нараховані за умовами даної акції, при нарахуванні нових вони сумуються, а строк їх використання автоматично продовжується на 365 днів.
Для перевірки залишку бонусних коштів, нарахованих за умовами акції, та строку їх використання, необхідно відправити запит *118#.
Скористатися перевагами акції можуть лише клієнти «Київстар», які підключені до тарифного плану «Інтернет». При зміні тарифного плану «Інтернет» на будь-який інший акція відключається, а нараховані бонусні кошти анулюються.