З 18 серпня по 31 жовтня 2010 частина клієнтів «Київстар» і DJUICE передплаченої форми обслуговування можуть подвоїти гроші на своєму рахунку в рамках акції «Вдвічі більше».
Нова пропозиція доступна клієнтам передплаченої форми обслуговування «Київстар» і DJUICE, які підключені до тарифних планів «Багато розмов», «З нами краще!», «Єдина ціна», «Дзвони всім» і «DJUICE БЕЗЛІМ + МУЗИКА». Ці клієнти можуть замовити подвійну кількість акційних гривень протягом дії акції «Вдвічі більше».
Абонент може підключитися до акції «Вдвічі більше», якщо залишок на основному рахунку становить не менше 1 грн. і не перевищує 10 грн. При підключенні до акції кошти з основного балансу повністю знімаються, та нараховується вдвічі більша сума акційних гривень.
Підключитися до акції «Вдвічі більше» можна, дотримуючись підказок за коротким номером інформаційної служби 477*89. Про нарахування акційних коштів клієнти «Київстар» і DJUICE будуть поінформовані SMS-повідомленням.
Перевірити залишок акційних коштів клієнти «Київстар» і DJUICE можуть, набравши номер *110# і натиснувши кнопку виклику.
Акційні кошти діють протягом тієї доби, коли вони були підключені. Невикористані за цей період часу акційні кошти анулюються.
Клієнти «Київстар» і DJUICE у період проведення акції можуть підключити акцію «Вдвічі більше» необмежену кількість разів.
Якщо клієнти «Київстар» і DJUICE, підключені до тарифних планів «Багато розмов», «З нами краще!», «Єдина ціна», «Дзвони всім» і «DJUICE БЕЗЛІМ + МУЗИКА», змінюють їх на інші тарифні плани, акційні кошти в межах акції «Вдвічі більше» анулюються. Якщо ж клієнти «Київстар» і DJUICE переходять з одного з зазначених тарифних планів на інший, акційні кошти зберігаються.
Отримані бонуси не можуть бути переказані іншим клієнтам «Київстар» і DJUICE за допомогою послуги «Переказ коштів» або використані під час перебування абонентів у роумінгу.