Відтепер завдяки новій послузі «Заплати за мене» клієнти «Київстар» незалежно від суми на рахунку абонентського номера можуть здійснювати дзвінки за рахунок абонента, якому телефонують, при наявності коштів на його рахунку.
Для здійснення дзвінка за рахунок співрозмовника клієнту «Київстар» необхідно спочатку ввести префікс «016», а потім набрати телефонний номер у такому форматі: 380ХХХХХХХХХ.
Наприклад: 016380ХХХХХХХХХ виклик, де ХХХХХХХХХ — код і номер абонента, якому Ви телефонуєте.
Абонент, якого викликають за допомогою послуги «Заплати за мене», отримає дзвінок на свій мобільний телефон, а на екрані висвітиться повідомлення «Переадресація виклику».
Після прийому виклику клієнт почує голосове повідомлення з пропозицією сплатити вартість розмови за свій рахунок або ж відхилити його.
Для прийняття рішення йому необхідно:
§ Натиснути кнопку «1» у разі згоди прийняти виклик і сплатити його вартість зі свого рахунку;
§ Натиснути кнопку відмови у разі незгоди сплатити вартість виклику.
Клієнт, якого викликають, платить за дзвінок лише після того, як підтвердить таке своє рішення, натиснувши кнопку «1».
Ініціювати та приймати дзвінок за допомогою нової послуги можуть тільки клієнти «Київстар». Послуга не надається, якщо один із них знаходиться в роумінгу або в абонента, якого викликають, спрацьовує переадресація. Клієнт, якого викликають, сплачує за дзвінок згідно свого тарифного плану з урахуванням його місцезнаходження, спеціальних умов, додаткових послуг та акцій.