З 16 серпня по 31 жовтня 2010 частина клієнтів «Київстар» та DJUICE передплаченої форми обслуговування можуть підключити акційні пакети хвилин для здійснення дзвінків на номери абонентів «Київстар» і DJUICE за привабливими тарифами.
Нова пропозиція доступна клієнтам передплаченої форми обслуговування «Київстар» і DJUICE, які підключені до тарифних планів «Класичний», «Найкращий», «DJUICE Новорічний 2007» і «DJUICE БЕЗЛІМ». Ці клієнти можуть замовити акційні пакети хвилин за привабливою ціною для здійснення вихідних і переадресованих дзвінків на номери абонентів «Київстар» і DJUICE протягом доби.
Клієнти, що підключені до тарифних планів «Класичний» і «DJUICE Новорічний 2007», можуть замовити «Пакет 999 хвилин» усього за 2,99 грн. Клієнти тарифного плану «Найкращий» можуть замовити «Пакет 499 хвилин» за 1,99 грн. Клієнти тарифного плану «DJUICE БЕЗЛІМ» можуть замовити «Пакет Необмежений» усього за 2,99 грн. При цьому плата за з’єднання не справляється.
Підключити акційні пакети можна, дотримуючись підказок за коротким номером інформаційної служби 477*94.
Перевірити залишок акційних хвилин клієнти «Київстар» можуть, набравши номер *112# і натиснувши кнопку виклику. Перевірити залишок акційних хвилин клієнти DJUICE можуть, набравши номер *119# і натиснувши кнопку виклику.
Зазначені акційні пакети діють протягом тієї доби, коли вони були підключені. Клієнти «Київстар» і DJUICE у період проведення акції можуть скористатися зазначеними пакетами необмежену кількість разів. При закінченні добового терміну дії невикористані пакетні хвилини анулюються. Якщо клієнти, підключені до тарифних планів «Класичний», «Найкращий», «DJUICE Новорічний 2007» і «DJUICE БЕЗЛІМ», змінюють їх на інші тарифні плани, хвилини в межах акційних пакетів анулюються.
Зазначена пропозиція не діє в роумінгу.
Обмежень на одночасне користування акційними пакетами хвилин й іншими пропозиціями від «Київстар» і DJUICE немає.
Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% вартості послуг без урахування ПДВ.