З 16 серпня клієнти «Київстар» можуть скористатися одним із трьох нових пакетів даних «Смартфон» з включеним трафіком для мобільного інтернету та обсягом послуг SMS і MMS.
Нова пропозиція — пакети «Смартфон 50», «Смартфон 200», «Смартфон 500» — доступна всім клієнтам телекомоператора «Київстар». Пропозиція орієнтована на клієнтів з мобільними пристроями, що підтримують доступ до мережі інтернет та мають можливості користування послугами SMS та MMS. Таких клієнтів у мережі «Київстар» більше 8 млн.
Обсяги послуг у рамках нових пакетів даних:
§ «Смартфон 50» — передплачений обсяг даних на місяць у межах пакету: 50 Мб інтернет (GPRS), 25 SMS, 25 MMS. Щомісячна абонплата становить 40 грн. Для підключення пакету необхідно набрати *120*50# і натиснути кнопку виклику.
§ «Смартфон 200» — передплачений обсяг даних на місяць у межах пакету: 200 Мб інтернет (GPRS), 50 SMS, 50 MMS. Щомісячна абонплата становить 70 грн. Для підключення пакету необхідно набрати *120*200# і натиснути кнопку виклику.
§ «Смартфон 500» — передплачений обсяг даних на місяць у межах пакету: 500 Мб інтернет (GPRS), 100 SMS, 100 MMS. Щомісячна абонплата становить 80 грн. Для підключення пакету необхідно набрати *120*500# і натиснути кнопку виклику.
Вартість трафіку, SMS і MMS понад передплачений обсяг даних тарифікується згідно з умовами існуючого тарифного плану.
Нові пакети даних підключаються додатково до діючого тарифного плану. Підключити обраний пакет даних можна за допомогою підказок автовідповідача за номером 477*84*, а також скориставшись системою самообслуговування «Мій Київстар / Мій DJUICE». Про успішне підключення послуги абонент буде поінформований SMS-повідомленням протягом доби.
Контрактна форма обслуговування

Після підключення пакета «Смартфон» контрактні клієнти сплачують абонплату за поточний місяць у повному обсязі. Потім вона стягується кожного першого числа наступного місяця.
Передплачена форма обслуговування
Термін дії пакета «Смартфон» для клієнтів передплаченої форми обслуговування — один місяць. Потім абонентна плата стягується у той самий день наступного місяця, коли було здійснене підключення.
Детальна інформація щодо умов підключення, обмежень на одночасне користування пакетами «Смартфон» з іншими пакетами даних з включеним мобільним інтернетом, SMS і MMS доступна на сайті «Київстар»: http://www.kyivstar.ua/personal/prep...es/smartphone/
Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% вартості послуг без урахування ПДВ.
«Київстар» потурбувався, щоб його клієнти мали можливість користуватися мобільним інтернетом, текстовими та мультимедійними повідомленнями за доступною ціною.