DJUICE запроваджує новий тарифний план «Дзвони всім! Пиши всім!» для тривалих розмов та SMS-спілкування.
За умовами нового тарифного плану «Дзвони всім! Пиши всім!» абоненти DJUICE отримують 3000 акційних хвилин для здійснення дзвінків та 100 акційних SMS для спілкування з іншими абонентами «Київстар» та DJUICE впродовж 30 діб. Акційний обсяг хвилин та SMS нараховується при поповненні особового рахунку на суму 30,00 грн. і більше одним платежем. Одночасно з поповненням особового рахунку на суму від 30 грн. і більше з основного балансу справляється абонентна плата в розмірі 5 грн (з урахуванням ПДВ та ПФ). При використанні клієнтом акційних хвилин нараховується плата за з’єднання дзвінка — 0,35 грн. Вартість інших послуг у тарифному плані «Дзвони всім! Пиши всім!»:
· дзвінки на номери «Київстар» і DJUICE (після вичерпання пакетних хвилин або за умови поповнення рахунку менше ніж 30 грн упродовж 30 днів) — 0,35 грн./хв.
· дзвінки на номери інших операторів України — 0,85 грн./хв.
· SMS на номери українських мобільних операторів — 0,39 грн.
· MMS на номери українських мобільних операторів — 0,75 грн.
Окрім того, усіх абонентів, при переході з будь-якого тарифного плану на новий «Дзвони всім! Пиши всім!» очікує приємна новина: вони відразу отримують 3 000 хвилин і 100 SMS на номери «Київстар» та DJUICE для використання упродовж 30 днів!
Тарифний план «Дзвони всім! Пиши всім!» має необмежений термін дії. Абоненти DJUICE, які активували свій стартовий пакет з 4 серпня та абоненти тарифного плану «Дзвони всім», можуть змінити свій тарифний план на новий «Дзвони всім! Пиши всім!» безкоштовно. Для решти абонентів перший перехід також доступний — лише за 15 грн. Змінити тарифний план можна, зателефонувавши за коротким номером 477, 477*1* або в системі самообслуговування «Мій DJUICE».
Абоненти інших мобільних операторів можуть придбати стартовий пакет DJUICE і безкоштовно перейти на тарифний план «Дзвони всім! Пиши всім!».
Усі тарифи наведено з урахуванням ПДВ, додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.