Відтепер, відправляючись у відрядження чи відпустку, користувачі послуги «Домашній інтернет» від «Київстар» можуть тимчасово призупинити її дію на період до двох місяців.
Клієнти «Київстар», що користуються фіксованим домашнім інтернетом, можуть тимчасово призупинити надання послуги і за цей період не сплачувати абонентну плату.
Щоб тимчасово призупинити дію послуги «Домашній інтернет», необхідно скористатися системою самообслуговування «Мій Київстар». Вартість тимчасового призупинення коштує 10 грн.
Тимчасовим призупиненням послуги «Домашній інтернет» можна скористатися не частіше, ніж раз на місяць.
Поновити надання послуги можна власноруч у будь який час за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар» — або ж після закінчення шестидесятиденного терміну надання послуги «Домашній інтернет» буде відновлено автоматично.
Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.
«Домашній інтернет» від «Київстар» — це:
§ Стабільно висока швидкість;
§ Вигідні безлімітні тарифні плани;
§ Безкоштовне підключення;
§ Відсутність модему та додаткового обладнання;
§ Цілодобова служба підтримки професійного центру телефонного обслуговування;
§ Різноманітні способи оплати;
§ Управління послугою та власними витратами за допомогою системи самообслуговування «Мій Київстар»;
§ Комфортний та швидкий фіксований доступ в інтернет, що забезпечують тисячі професіоналів «Київстар».
«Київстар» потурбувався, щоб клієнти послуги «Домашній інтернет» не витрачали зайвих коштів на доступ до мережі інтернет під час відпусток та відряджень.