«Київстар» переводить пакет даних «Вільний Інтернет Нічний» з розряду акційних у постійно діючі.
Пакет «Вільний Інтернет Нічний» був запропонований клієнтам компанії у травні 2010 року і мав термін акційної дії до 31 серпня 2010 року. Тепер це обмеження знімається.
«Вільний Інтернет Нічний» — це можливість отримувати доступ до мережі інтернет у нічний час за надзвичайно вигідною ціною. Об’єм трафіку в пакеті складає 5000 Мб при щомісячній абонентній платі 49 грн. Використовувати цей трафік можливо з 00:00:00 до 8:00:00 ранку тільки в мережі «Київстар». Одночасно з пакетом «Вільний Інтернет Нічний» клієнти мають можливість підключити та користуватися пакетами даних: «Інтернет 20», «Інтернет 100», «Інтернет 1000», «Вільний Інтернет». При цьому вдень буде витрачатися трафік звичайних пакетів даних, а вночі — у першу чергу трафік пакета «Вільний Інтернет Нічний».
Підключити пакет даних «Вільний Інтернет Нічний» можуть усі абоненти «Київстар». Для цього клієнтам передплаченої та контрактної форм обслуговування достатньо скористатися командою *121*5000*1#. Підключення та відключення пакетів даних також можливо за коротким номером 477*83* (для контрактних абонентів) або 466*43* (для абонентів передплаченого зв’язку), а також через систему самообслуговування «Мій Київстар» / «Мій DJUICE». Бізнес-клієнти мають додаткову можливість звернутися в центри обслуговування клієнтів та відділи по роботі з бізнес-клієнтами.
Передплачена форма обслуговування
Термін дії нарахованого обсягу даних у пакеті «Вільний Інтернет Нічний» для клієнтів передплаченої форми обслуговування становить 1 місяць з дня нарахування. Списання абонентної плати та нарахування об’єму даних відбувається щомісячно в той же день місяця, в який був підключений пакет даних. Невикористаний обсяг трафіку після закінчення місячного терміну анулюється. Вартість 1 Мб даних понад включений у пакет трафік розраховується згідно з умовами тарифного плану абонента.
Контрактна форма обслуговування
Стягнення абонентної плати та нарахування обсягу даних у рамках пакета «Вільний Інтернет Нічний» для контрактних клієнтів відбувається щомісячно, у перший день місяця. Невикористаний обсяг трафіку в кінці місяця анулюється. Вартість 1 Мб даних понад включений у пакет трафік становить 0,05 грн. з усіма податками для контрактних абонентів.
Перевірити залишок трафіку і термін його дії користувачі послуги можуть за допомогою комбінації *121*1# або через систему самообслуговування «Мій Київстар» / «Мій DJUICE».
Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.
«Київстар» переводить пакет даних «Вільний Інтернет Нічний» на постійну основу, розуміючи бажання клієнтів користуватися якісним інтернетом за привабливою ціною.