«Мобільний інтернет від Київстар» пропонує інтернет-користувачам ділитися своєю радістю з іншими

15 липня 2010 стартував конкурс фото та відео «Схопи мить», організований «Київстар» спільно з порталом bigmir.net. Завдяки конкурсу вже понад 100 інтернет-користувачів поділилися з он-лайн аудиторією радістю від яскравих моментів свого життя, кількість фото та відео робіт перевищує 270.
Взяти участь у конкурсі може будь-який інтернет-користувач, зареєстрований на порталі bigmir.net. Для цього необхідно завантажити власні фотографії чи відеоматеріали на сайті www.skhopymyt.bigmir.net. Одна з головних вимог до конкурсу — вони мають бути зроблені на відкритому повітрі. «Київстар» надає послуги доступу до мережі інтернет за технологією EDGE/GPRS на всій території України, це дозволяє завантажувати роботи одразу з місця подій або відпочинку.
Всі роботи мають відповідати одній з тем:
§ «Схопи мить шаленої радості»;
§ «Схопи яскраву мить події»;
§ «Схопи дивну мить природи».
Будь-який користувач інтернету має можливість надати роботи на конкурс до 13 вересня. У період з 14 вересня по 18 вересня 2010 оргкомітет проведе підсумковій відбір шести переможців (по троє фіналістів у розділі «Фото» та «Відео»). Переможці будуть визначатися шляхом онлайн-голосування в таких номінаціях:
§ Лідер за кількістю голосів;
§ Лідер за кількістю переглядів;
§ Лідер за кількістю коментарів.
Кожного з переможців чекає набір «Київстар. Мобільний Інтернет» та безкоштовний річний трафік. Сьогодні, коли мобільний інтернет вже не розкіш, а нагальна потреба сучасної людини, такий подарунок стане у нагоді.
На сайті конкурсу також можна переглянути архів новин радіопередачі «Інтернет XL на ХІТ ФМ» за підтримки «Мобільного інтернету від Київстар». Радіопередача знайомить слухачів з найкращими ресурсами онлайн-простору, надає поради про розваги в дорозі та на відпочинку, які можуть бути доступні за допомогою мобільного інтернету. Передача виходить щоденно з понеділка по п’ятницю о 12:25 та 18:25. А ті, хто сам знає безліч корисних сайтів та порталів, мають шанс поділитися з ними зі всіма слухачами. Вони можуть залишати свої відгуки та поради в розділі «Інтернет XL на Хіт ФМ». Найбільш цікаві та корисні з них будуть озвучені в радіоефірі. Автор поради, за яку проголосує найбільше користувачів, отримає подарунок — набір «Київстар. Мобільний Інтернет».
Фіксуйте яскраві миті життя, завантажуйте фото чи відео та перемагайте разом з «Мобільним інтернетом від Київстар»!