Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна» відкриває для своїх абонентів можливість переходу на популярний тариф «Турист МТС».

У розпал туристичного сезону користувачі тарифів «Супер МТС + SMS Базовий», «Супер МТС – Всі Мережі Два Нулі», «Супер МТС без поповнення Київ 2», «Супер МТС без поповнення Львів» та «Супер МТС без поповнення Одеса» можуть перейти на тариф «Турист МТС» в режимі онлайн, не купуючи нового стартового пакета і, таким чином, зберігаючи свій номер.

Для переходу на тариф «Турист МТС» достатньо подзвонити за коротким номером 7722, вибрати меню «Тарифи» й керуватися голосовими підказками. Вартість переходу – 20 гривень.

Тарифний план «Турист МТС» орієнтований на гостей із Росії, а також мешканців України, які часто дзвонять й надсилають SMS до Росії. Всі абоненти, що підключилися на тариф «Турист МТС», можуть телефонувати на номери всіх операторів зв'язку Росії, а також на номери абонентів «МТС Україна» за спеціальною ціною – 25 копійок за першу хвилину розмови, вартість кожної подальшої хвилини дзвінка – 50 коп. Вартість відправлення SMS на номери «МТС Росія» – також усього 25 копійок.

Детальну інформацію про тарифний план «Турист МТС» можна знайти у розділі «Тарифи».