З 15 липня 2010 року компанія МТС Україна пропонує комплект «МТС Коннект на основі EDGE/GPRS» з моделями 3G-USB-модемів ZTE MF100 або HUAWEI E1550, а також 2G-модемів Huawei EG162 або Huawei EG602 за ціною 299 грн!

Комплект складається з USB-модема або PCMCIA-картки, що підтримує технологію EDGE/GPRS (2G) та UMTS/EDGE/GPRS(3G/2G), а також SIM-картки передплаченого зв’язку з акційним об’ємом інтернет-даних.

До складу комплекту «МТС Коннект на основі EDGE/GPRS» входить SIM-картка з необмеженим обсягом нетарифікованого об’єму інтернет-даних. Строк дії для користування акційним об’ємом інтернет-даних становить 30 (тридцять) діб із моменту активації телефонного номера.

Підключайтесь легко та зручно (налаштування комп’ютера відбувається автоматично за кілька хвилин) без жодних додаткових угод та зобов’язань.

Користуйтесь мобільним Інтернетом на комфортній швидкості до 236 Кбіт/с по всій території України.

Придбати комплекти «МТС Коннект на основі EDGE/GPRS» можна у фірмових магазинах і центрах обслуговування ключових абонентів МТС Україна, а також у дилерській мережі на території всієї України.

«МТС Коннект на основі EDGE/GPRS» – це сервіс, який забезпечує швидкий доступ до мережі Інтернет за допомогою безпроводових каналів передачі даних і працює на основі технологій EDGE та GPRS. Ви можете скористатися послугою МТС Коннект на основі EDGE/GPRS на всій території України, де є GSM-покриття, та більш ніж у 100 країнах світу.