З 14 липня 2010 «Київстар» оновлює послуги «Передзвони мені» та «Передзвони мені в роумінгу» та надає клієнтам ще більше можливостей завжди залишатися на зв’язку.
Відтепер послуги «Передзвони мені» та «Передзвони мені в роумінгу» об’єднані в єдину послугу «Передзвони мені» та доступні клієнтам за єдиним коротким номером 130. За допомогою цієї послуги клієнт «Київстар», в якого бракує коштів на рахунку, може відправити запит близькій людині чи знайомому на будь-який мобільний номер з проханням передзвонити.
Раніше клієнти оператора мали змогу надіслати на добу лише 5 повідомлень з проханням передзвонити. Тепер же кількість запитів збільшена до 20 на добу. Перші 5 з них безкоштовні, кожен наступний коштуватиме 0,10 грн. Для здійснення платних запитів у клієнтів передплаченої форми обслуговування має бути на рахунку мінімум 0,10 грн.
Скористатися послугою «Передзвони мені» як на території України, так і в роумінгу дуже легко. Слід лише відправити запит у форматі *130*38(код мережі оператора)(номер абонента-отримувача)# та натиснути кнопку «Виклик». Абонент, номер якого зазначено в запиті, отримає SMS-повідомлення з проханням передзвонити. У свою чергу, на телефон клієнта, що надсилав запит, надійде SMS-повідомлення, яке поінформує про успішність доставки запиту.
Абоненту «Київстар», що отримав повідомлення з проханням передзвонити, варто набрати перед номером абонента, який перебуває в роумінгу, код 019. Таким чином, дзвінок буде оплачувати той, хто телефонує, а значить, для абонента в роумінгу цей дзвінок не буде тарифікуватися.
При цьому вартість хвилини спілкування для абонента, який передзвонює, становить 15,00 грн. Плата за з’єднання для контрактних клієнтів «Київстар» встановлюється відповідно до умов тарифного плану. Для клієнтів передплаченого зв’язку плата за з’єднання відсутня.
Усі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.
«Київстар» потурбувався про своїх клієнтів, щоб вони, як на Україні, так і за кордоном, лишатися на зв’язку з близькими та друзями при недостатній кількості коштів на рахунку.
Дізнавайтесь новини першими на офіційній твіт-сторінці «Київстар».