Для клієнтів «Київстар», які підключені до тарифу «Свобода», вдвічі знижена вартість пакету даних «Інтернет 100».

Відтепер нові та існуючі клієнти передплаченого зв’язку «Київстар», які підключені до тарифного плану «Свобода», можуть скористатися мобільним інтернетом за більш привабливою ціною. Абонентна плата за користування пакетом даних «Інтернет 100» для таких клієнтів знижена з 50 грн. до 25 грн. У межах зазначеного пакету надається 100 Мб трафіку протягом місяця з дня активації. Для замовлення пакету даних необхідно ввести комбінацію *121*100#.

У тарифному плані «Свобода» відсутня плата за з’єднання, а щоденна абонплата становить лише 6 грн. Щодня абонент отримує 100 нетарифікованих хвилин для здійснення вихідних дзвінків у мережі «Київстар» та 30 нетарифікованих хвилин для вихідних дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку інших українських операторів. Списання кожної окремої нетарифікованої хвилини здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.

Замовити або змінити існуюче підключення на тарифний план «Свобода» можна безкоштовно за коротким номером 477 або 477*61* та у системі самообслуговування «Мій Київстар». Тарифний план має необмежений термін дії. Клієнтам, що підключили цю пропозицію, надається можливість користуватися програмою лояльності «Київстар Клуб».
Усі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.
Поєднання тарифу «Свобода» з пакетом даних «Інтернет 100» надає клієнтам «Київстар» можливість користуватися якісним зв’язком та Інтернетом за доступними цінами.