Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6.
 1. #1
  Offline
  part of me

  «ОГО!Мобільний»


  Придбай один із мобільних телефонів Samsung* у супермаркеті електроніки Rozetka.com.ua та отримай стартовий пакет U’try з додатковим 1 Гігабайтом мобільного трафіку від Укртелекому! Спробуй і переконайся у якості голосового зв’язку та перевагах найкращого високошвидкісного мобільного Інтернету в Україні за найпривабливішими тарифами.

  При підключенні зі стартовим пакетом U’try всі переваги без жодних контрактів та обов'язкових платежів:
  • можливість користування необмеженим мобільним Інтернетом за 5,99 грн. на добу;
  • швидкісний мобільний Інтернет по тарифу 10 коп/Мбайт;
  • 1000 бонусних хвилин за поповнення на 30 грн.
  • Акція діє до 14 червня 2010 року**.

  * за умови придбання телефонів Samsung моделей B5722, B7300, С6112 DUOS, I5700, I8000, S5560, S5620 MONTE, S8000 JET, S3650 CORBY, S5230 STAR

  ** Термін використання бонусного Інтернет-трафіку – до 31.08.2010 включно, але у разі замовлення абонентом послуги «ОГО!Мобільний безліміт» невикористаний залишок бонусного Інтернет-трафіку анулюється. Бонусний Інтернет-трафік використовується тільки в мережі Укртелекому, але не може бути використаний, коли споживач перебуває в мережі національного та міжнародного роумінг-партнера.

 2. #2
  Offline
  part of me

  Поповнення рахунку мобільного зв’язку Укртелекому для власників смарт-карток НСМЕП


  Створюючи максимально зручні умови користування послугами мобільного зв’язку та високошвидкісного мобільного Інтернет, ВАТ «Укртелеком» продовжує розширювати можливості способів поповнення рахунків для своїх абонентів.

  Всі власники смарт-карток НСМЕП (Національна система масових електронних платежів) отримали можливість швидко сплачувати за послуги мобільного зв’язку ВАТ «Укртелеком» за допомогою системи інтернет-платежів «ПлатиМО!». Оплата здійснюється безготівковим способом на сайті «ПлатиМО!» та миттєво надходить на рахунок абонента.


  Урізноманітнення способів оплати послуг є одним із напрямків підвищення якості обслуговування абонентів та комфортності користування послугами ВАТ «Укртелеком».
  Детальніше про всі швидкі та зручні способи поповнення рахунку можна дізнатися на сайті та за телефоном Контакт центру 0 800 50 1188 (безкоштовно з мобільної та фіксованої мережі Укртелекому).
 3. #3
  Offline
  part of me

  До уваги абонентів «ОГО!Мобільний»


  З 1.07.2010 вводиться оптимізація швидкості для абонентів безлімітних пакетів «ОГО!Мобільний» з метою зменшення навантаження на мережу та підвищення якості послуг мобільного Інтернету.  З 1 липня 2010 року у абонентів, що користуються тарифним планом «ОГО!Мобільний 256», після прийому/передачі 5 Гбайт трафіку за місяць та 10 Гбайт трафіку за місяць для абонентів «ОГО!Мобільний Необмежений» швидкість буде складати до 64 Кбіт/сек на прийом та до 32 Кбіт/сек на передачу даних. При цьому абонент отримує й надалі безлімітний доступ до кінця місяця без жодних додаткових платежів. По закінченні календарного місяця швидкість автоматично буде відновлено згідно з умовами обраного тарифного плану.  Варто зазначити, що згідно аналізу статистики споживання абонентів «ОГО!Мобільний», більше 85% абонентів споживають значно менше трафіку протягом місяця. Більше того, із введенням цієї оптимізації, загалом швидкість доступу для всіх абонентів мобільного Інтернету суттєво підвищиться, що дозволить без проблем користуватись улюбленими сервісами, зокрема й у вечірні години «пік».

  Для абонентів, що зацікавлені у споживанні значно більших обсягів Інформації, завантаженні фільмів високої чіткості, перегляду телебачення он-лайн та іншого, Укртелеком пропонує скористатись додатково до мобільного, ще й домашнім високошвидкісним безлімітним Інтернетом «ОГО!» на швидкості до 24 Мбіт/сек, об’єднуючи переваги одразу двох підключень – мобільного та фіксованого Інтернету.


  Сподіваємося, Ви оціните високу якість послуг мобільного зв’язку від Укртелекому.
 4. #4
  Offline
  part of me

  re: «ОГО!Мобільний»


  Оце дають... Обмежують швидкість і кажуть, що тепер вам буде краще. Де совість у людей.
 5. #5
  Offline
  Пивовар

  re: «ОГО!Мобільний»


  подложили сволочи свинью

  шикарно тем, кто повелся на ду и взял мопед за 99/199 грн
  в то время как можно было купить разлоченый кс/мтс модем за 250 грн
  особо шикарно тем кто при этом выбрал 120 грн/мес
 6. #6
  Offline
  part of me

  «ОГО!Телефонія» - абсолютно нова послуга від Укртелекому!


  З 1 липня 2010 року абоненти фіксованої мережі Укртелекому та абоненти «ОГО!» можуть скористатися новою послугою – «ОГО!Телефонія»! Послуга «ОГО!Телефонія» - це телефонний номер з кодом 0892, який надає можливість користуватися телефонним зв’язком - голосовими та відео дзвінками за технологією VoIP (IP-телефонії) за єдиним тарифом по всьому світу.
  Ключові переваги «ОГО!Телефонії»:
  • єдиний номер, який завжди з тобою;
  • доступ до телефону з будь-якої точки світу, де є мережа Інтернет;
  • можливість встановити до 3-ох пристроїв з єдиним номером – та користуватися вдома, в офісі, в дорозі;
  • не потрібно придбання додаткового обладнання – можна розмовляти з комп’ютера, комунікатора;
  • значна економія витрат на зв’язок – відсутність плати за роумінг, міжнародні дзвінки за тарифами, які діють в Україні;
  • розмови в кредит – оплату за користування послугою включено до щомісячного рахунку за послуги зв’язку від Укртелекому;
  • цілодобова сервісна підтримка.
  Докладніше про послугу на сайті або за телефоном Контакт-центру 0 800 506 800 (безкоштовно з фіксованої мережі Укртелекому)
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Мобільний інтернет (на основі 3G, CDMA) в Полтаві
  сергій в разделе Допомога новачкам
  Ответов: 27
  Последнее сообщение: 17.10.2016, 22:53
 2. ОГО! Мобільний/ Utel / Тримоб / Lycamobile
  Svidetel в разделе UKRTELECOM / УКРТЕЛЕКОМ
  Ответов: 25
  Последнее сообщение: 04.02.2012, 19:04
 3. Utel - мобільний зв'язок від Ukrtelecom'у
  admin в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 09.08.2008, 11:26
 4. Мобільний телефон від Google
  admin в разделе Мобільні телефони та КПК
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 09.09.2007, 11:31