До 05 вересня 2010 діє акція для нових користувачів послуги «Домашній інтернет». За умовами акції нові клієнти отримують подвійну швидкість інтернету до кінця року.
«Київстар» пропонує вигідну акцію: кожен новий клієнт, який до 05 вересня 2010 року підключив послугу «Домашній інтернет», отримає вдвічі більшу швидкість передачі даних. Термін надання подвійної швидкості інтернету — до кінця 2010 року. Швидкість буде вдвічі більша за стандартну, зазначену в обраному тарифному плані. Плата за підключення нових абонентів відсутня.


Існуючі клієнти «Київстар», користувачі послуг фіксованого інтернету, також можуть приєднатися до акції. Для активації послуги необхідно скористатися системою самообслуговування «Мій Київстар», а саме: розділом «Послуги та акції». Вартість підключення акції для існуючих клієнтів послуг фіксованого широкополосного інтернету становить 50,00 грн.


«Київстар» надає фіксований інтернет-доступ, за технологією FTTB (оптика до будинку) у семи найбільших містах України: Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Сімферополі, Одесі. Послуга «Домашній інтернет» дозволяє забезпечити якісний доступ до мережі інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт/с. Клієнтам оператора доступні безлімітні тарифні плани з прозорими умовами та можливістю вибору швидкості доступу в інтернет, яка задовольнить будь-які потреби.
Послуги фіксованого доступу до мережі інтернет від «Київстар» — це стабільна швидкість передачі даних, безлімітні тарифи, цілодобова служба підтримки висококваліфікованих спеціалістів кол-центру, розгалужена мережа продажу послуг, самостійне управління послугами та витратами за допомогою системи «Мій Київстар». А також постійні вигідні та зручні акції для нових та існуючих клієнтів.