Якщо Ви — абонент передоплаченої форми зв’язку «Київстар» або DJUICE, готуйтеся взяти участь у акції «Квест-гра» з 1 по 10 червня 2010 року, завдяки якій маєте шанс отримати мобільний телефон Nokia 2330 або Nokia 1661!
Для участі у акції Вам потрібно у період з 01.06—10.06.2010 року відправити текстове повідомлення з текстом GRA на номер короткого доступу 5144 або набрати на клавіатурі телефону USSD-запит *144*0# та натиснути кнопку виклику.
Після цього Ви отримаєте текстове або USSD-повідомлення із завданням, що полягатиме у визначенні правильної відстані від Вашого місцеперебування до заданого міста (об’єкта), що знаходиться на території України.
Відповісти на завдання акції Ви зможете, відправивши SMS із текстом GRA і вказаною кількістю кілометрів до об’єкту на короткий номер 5144. Наприклад: GRA 250, де 250 — відстань до об’єкту в кілометрах.
Відповідь також можна надіслати за допомогою USSD-запиту. Наберіть на клавіатурі свого мобільного телефону: *144*ВІДСТАНЬ# та натисніть клавішу виклику. Наприклад: *144*250# клавіша виклику, де 250 — відстань до об’єкту в кілометрах.
Після кожної Вашої дії Ви отримуватиме текстову підказку про успішність або неуспішність пошуку об’єкта у вигляді текстового або USSD-повідомлення. Завдання вважається виконаним тоді, коли об’єкт знайдено.
Більше правильних відповідей — більше шансів отримати приз!
Зверніть увагу! Якщо протягом 15 хвилин з того моменту, як Ви розпочали свою участь в акції або ж з моменту Вашого останнього відправлення Ви не виконали жодної дії, Ваша участь в акції автоматично припиняється. Після цього Ви зможете почати все з початку.
Тарифікація
Вартість вихідного SMS- або USSD-повідомлення становить 0,05 грн.
Вартість вхідного SMS- або USSD-повідомлення становить 0,90 грн.
Тарифи наведені у гривнях з урахуванням ПДВ і збору до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг, без урахування ПДВ.
Деталі за номером 922*28* (дзвінки для абонентів «Київстар» та DJUICE не тарифікуються).
Офіційні правила акції «Квест-гра»