Нові тарифні плани від PEOPLEnet «Універсальний» і «Універсальний А»! Швидкісний мобільний Інтернет від 2 копійок за МБ!

PEOPLEnet впровадив новий підхід до ціноутворення: з тарифними планами «Універсальний» і «Універсальний А» чим більше Ви користуєтеся Інтернетом протягом місяця, тим нижче вартість кожного мегабайта!

Всі доступні послуги і умови тарифного плану «Універсальний» співпадають з тарифною моделлю «Легкий Старт».

При підключенні до тарифного плану «Універсальний» за умови укладення Додаткової Угоди строком на 12 місяців абонентові надається знижка на придбання обладнання в розмірі 60 грн. з ПДВ.

Тарифний план «Універсальний А» передбачає анонімне підключення (без документів), набір послуг даної тарифної моделі аналогічний тарифному плану «Легкий Старт А».

У місяць підключення пакетний трафік надається в повному об'ємі після активації абонента. У подальші місяці пакетний трафік нараховується в повному об'ємі з першої доби місяця, коли абонент є активним, тобто не є відключеним оператором внаслідок негативного балансу і не є відключеним за бажанням клієнта. Абонентська плата нараховується з першої доби місяця, коли абонент є активним.

Спосіб нарахування абонентської плати і надання пакетного трафіку аналогічний тарифному плану «Легкий Старт»: в обох тарифних планах абонентська плата (АП) нараховується щодня:

пропорційно календарним дням місяця:

АПдата=АПповна*порядковий номер дня місяця/кількість днів в поточному місяці

або спожитому пакетному трафіку:

АПтрафік=АПповна*відсоток спожитого пакетного трафіку

в залежності від того, яка з цих двох величин більша.

Перехід на тарифні плани «Універсальний» і «Універсальний А» можливий тільки з тарифних моделей PEOPLEnet без послуги «3 в 1».

Вартість заміни тарифного плану на «Універсальний» або на «Універсальний А» – 25 грн. з ПДВ та ПФ (у разі переходу на тариф «Універсальний А» якщо заміна відбувається з тарифного плану з більшою абонентською платою).

Перехід з тарифних планів «Універсальний» і «Універсальний А» можливий на інші тарифні моделі PEOPLEnet без послуги «3 в 1».

В даному випадку вартість заміни визначається тарифами нового тарифного плану, на який здійснюється перехід.

Ознайомитися з тарифами «Універсальний» і «Універсальний А».