З 22 квітня 2010 року «Київстар» пропонує всім клієнтам передплаченої форми зв’язку новий тарифний план «Свобода».

З 22 квітня 2010 року нові та існуючі клієнти «Київстар» можуть підключитися до тарифного плану «Свобода».

В новому тарифі відсутня плата за з’єднання, а щоденна абонплата становить лише 6 грн. Щодня абонент отримуватиме 100 нетарифікованих хвилин для здійснення вихідних дзвінків у мережі «Київстар» та 30 нетарифікованих хвилин для вихідних дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв’язку інших українських операторів. Списання кожної окремої нетарифікованої хвилини здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.

Вартість вихідного дзвінка у мережі «Київстар» понад щоденний обсяг нетарифікованих хвилин становитиме 0,25 грн./хв., а у мережах фіксованого та мобільного зв’язку інших українських операторів — 0,75 гр./хв.

Замовити або змінити існуюче підключення на тарифний план «Свобода» можно безкоштовно за коротким номером 477 або 477*61* та у системі самообслуговування «Мій Київстар». Тарифний план має необмежений строк дії. Клієнтам, що підключили цю пропозицію, надається можливість користуватися програмою лояльності «Київстар Клуб».

Всі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Більш детальну інформацію про умови тарифного плану «Свобода» можна отримати за номерами:

466 (дзвінки з телефонних номерів мережі «Київстар» не тарифікуються);
(044) 466 24 66 (дзвінки з телефонних номерів мереж фіксованого зв’язку та рухомого зв’язку інших українських операторів — згідно з діючими тарифами).
З тарифним планом «Свобода» «Київстар» надає клієнтам якісний зв’язок за доступними цінами.