У період з 21 квітня по 31 жовтня 2010 року клієнти передплаченої форми обслуговування «Київстар» та DJUICE отримують можливість замовити акційний пакет «СтарСвіт Оптимальний» зі спеціальними тарифами для дзвінків за кордон.

З новим акційним пакетом «СтарСвіт Оптимальний» пріпейд клієнти «Київстар» та DJUICE отримують 60 пакетних хвилин для дзвінків за кордон упродовж місяця. Дзвінки тарифікуються посекундно. Щомісячна абонентна плата за користування пакетом становить 5 грн.

Вартість хвилини розмови в такому пакеті становить:
  • 1 грн. — дзвінки в Росію;
  • 2 грн. — дзвінки в Грузію, країни СНД, Європи, Північної Америки;
  • 3 грн. — інші країни.

Замовити акційний пакет «СтарСвіт Оптимальний» можуть всі абоненти передплаченого зв’язку «Київстар» та DJUICE за допомогою команди *100*36*2#, за номером 477*015*, чи за допомогою системи самообслуговування "Мій Київстар"/"Мій DJUICE«. Замовляти пакет можна не частіше, ніж один раз на місяць. Перевірити залишок пакетних хвилин можна за допомогою команди *100*36*1#.

За умовами акційного пакету клієнту нараховується 60 пакетних хвилин з терміном дії до кінця дня наступного місяця, що передує даті замовлення. В наступному місяці нараховується новий об’єм пакетних хвилин, а попередні невикористані хвилини анулюються. Нарахування пакетних хвилин відбуватиметься щомісяця до кінця дії акційного пакету чи до відключення акційного пакету за бажанням клієнта. Плата за з’єднання дзвінка при користуванні акційним пакетом становить 0,35 грн.

Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Новий акційний пакет «СтарСвіт Оптимальний» дозволить клієнтам «Київстар» телефонувати близьким та рідним за кордон за оптимальними цінами.