Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей387Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 24 из 24
Показано с 231 по 236 из 236.
    гість

Re: ВЫСТАВКИ не нашего фотоклуба

Полтавський літературно-меморіальний музей В.Г. Короленка

Ігор Мільков

Дніпропетровськ

"ЗРОБИТИ КАДР"

Я вдячний Фотографії - вона навчила мене бачити та дозволила показати світ моїми очима. Я вдячний Фотографії - вона не дає Великому Місту засмоктати мене до свого божевільного ритму.
    Я люблю Фотографію!
    40 років тому для мене це було просто диво. І це диво захопило мене назавжди. Дотепер згадую магію темної кімнати з червоним ліхтарем, коли на білому аркуші паперу, покладеному до ванни, раптом виникало зображення. Цифрова камера та комп'ютер змінили процес фотографії, але й зараз, повертаючись зі зйомки, я "фантазую" свої знімки та мрію - “Ну ось, сьогодні я точно зробив КАДР!”

виставка триватиме з 20 листопада по 20 грудня

Завсідник

1. В педуніверситеті проходить виставка фоторобіт Dariya Paparazzi (новий корпус, 4 поверх). Орієнтовно, до 15 квітня. Роботи про мандрівки до різних куточків України.

2. А на другому поверсі нового корпусу можна подивитись виставку фотографій старої Полтави, минулих століть.
    Завсідник

Ответ Сообщение от Fokus Посмотреть сообщение
    1. В педуніверситеті проходить виставка фоторобіт Dariya Paparazzi (новий корпус, 4 поверх). Орієнтовно, до 15 квітня. Роботи про мандрівки до різних куточків України.

2. А на другому поверсі нового корпусу можна подивитись виставку фотографій старої Полтави, минулих століть.
    А де знаходиться новий корпус ПДУ?
    гість

Не скажу, що мені особливо подобається творчість Біла Девіса, хоч я і організовував цю виставку, але він дійсно відомий в Америці (персональна у Хьюстоні, як і у Геннадія Маслова). Фотографій повинно бути багато, різних, і навіть деркачівських.
    Постійний відвідувач

Нажмите на изображение для увеличения
Название: adv1a.jpg
Просмотров: 0
Размер:	54.1 Кб
ID:	36050

Мистецька крамничка "Сто доріг". 15 вересня - 5 жовтня. Відкриття - 15 вересня о 14.00 в присутності автора і членів творчого об"єднання з Києва, Кіровограду, Одеси, Харкова...
    Постійний відвідувач

up .
+ Ответить в теме
Страница 24 из 24

Теги для этой темы