Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей387Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 21 из 24
Показано с 201 по 210 из 236.
    Завсідник

Re: ВЫСТАВКИ не нашего фотоклуба

Виставка фоторобіт мандрівника і викладача Ігора Серюка у Полтавському національному педагогічному університеті, старий корпус. Презентація 7 квітня з 16:00 до 17:30. Ауд. 46. Старий корпус. Історичний факультет.

Завсідник

Відкрилась фотовиставка «Belle fille», присвячена жіночій вроді. «Belle fille» з французької мови означає – «красива дівчина». Саме цю тему намагалась розкрити ініціативна група молодих авторів однойменної фотовиставки, крізь призму свого бачення краси жіночого образу в світлі різноманітних життєвих обрисів, гри неповторних кольорів природи та штучно створених моментів життя.
    Фотовиставка організована за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради. Діятиме вона в ТРЦ «Київ» (вул. Зіньківська, 6/1) до 30 квітня 2011 р.
    Джерело
    гість

1) 100 доріг - виставка Матосова "Чорно-біла магія",
    2)центральна міська бібліотека (зуп. Алмазна, поруч з Полагросервісом) виставка Странадка "Плин часу),
    3) музей Короленка - Олег Усатюк (Вінниця) "Життя в чотирьох кутах" (до 28 квітня),
    4) з 29 Борис Бухман (Одеса) музей Короленка "Пам’ятаємо".
    Пророк

А Борис Бухман будет на открытии?)
    гість

Нет, не будет, выставка небольшая, ее величина зависит от зала.
    Пророк

жаль!
    Скажена потвора

В художественном салоне на ул.Октябрьской второй день проходит выставка старых фотографий. Фотографии очень разные, много постановочных (студийных) портретов. На мой субъективный взгляд, от конца XIX - начала XX веков до 1940-вых лет. Увы, в первый день работы не было никаких общедоступных комментариев с пояснениями, что это за снимки
    гість

Я так зрозумів, що це світлини сім’ї художника Підгорного у Художньому салоні.
    Музей Короленка - Андрій Гусаченко (Севастополь) "Відчуття" (до 25 липня),
    далі планується Роман Михайлюк (І.Франківськ-Київ) "Панорами моєї Батьківщини".
    6 липня (здається о 15:00) відкриття Аркадій Славуцький "Світ очами репортера" у музеї Котляревського.
    гість

з 27 виставка Романа Михайлюка у музеї Короленка "Панорами моєї країни", можливо буде 28-го сам, чи є думки про зустріч?
    Завсідник

Ответ Сообщение от stranadko Посмотреть сообщение
    з 27 виставка Романа Михайлюка у музеї Короленка "Панорами моєї країни", можливо буде 28-го сам, чи є думки про зустріч?
    Якщо я не помиляюся, музей Котляревського біля Білої бесідки, а - Короленка біля Парку перемоги, чи не так?
+ Ответить в теме
Страница 21 из 24

Теги для этой темы