Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей302Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 38 из 45
Показано с 371 по 380 из 441.
    Новачок

Re: Фотоакадемия в Полтаве

Привіт форумчанам! Я тут читаю вашу тему давно, і саме зараз назріло запитання, мабудь риторичне )), але все ж...
    Як вважаете, слід людині, котра не має ні гарного фотоапарату, ні навиків спілкування з професіоналами, ні мабуть в дальнішому можливості працювати в данному напрямку, йти вчитись до цього закладу?

Чи навчать там чомусь цікавенькому, чи це зайва трата часу і що не менш важливо - коштів. У мене тут філософська дилема. ))

І ті хто закінчив академію, скажіть, чи всім згодилося це навчання в житті і чи всі працюють фотографами?

Така от темка .

Envy

Ответ Сообщение от jamiroquai Посмотреть сообщение
    Привіт форумчанам! Я тут читаю вашу тему давно, і саме зараз назріло запитання, мабудь риторичне )), але все ж...
    Як вважаете, слід людині, котра не має ні гарного фотоапарату, ні навиків спілкування з професіоналами, ні мабуть в дальнішому можливості працювати в данному напрямку, йти вчитись до цього закладу?

Чи навчать там чомусь цікавенькому, чи це зайва трата часу і що не менш важливо - коштів. У мене тут філософська дилема. ))

І ті хто закінчив академію, скажіть, чи всім згодилося це навчання в житті і чи всі працюють фотографами?

Така от темка .
    Мне кажется, Вам надо всего лишь на один вопрос дать ответ - хотите ли Вы фотографировать? Если да - вполне оправдано искать людей, которые помогут в этом направлении. Если нет - то смысла нет :)
    Постійний відвідувач

Насколько понятно из вопроса, речь идёт о хобби без заморочек и прибамбасов. Если хочется, чтобы это хобби было частью образа жизни, то почему бы и нет. Многие фотографы, не имеющие ничего общего с комерческими заморочками, получают заказы на фотоуслуги. Это свободные фотографы и уровень их работ зачастую на порядок выше тех, кто сам себя называет профессиональным.
    Вчерашние выпускники академии могут сказать лишь о вчерашнем её уровне. Сегодня там многое меняется. Есть экспресс-курс. Готовятся к открытию иные курсы по спецнаправлениям. Вопросы "навчать - не навчать" лучше задать нынешним слушателям, у них скоро выпуск. Потом с тем же вопросом можно подойти и к руководству. Заодно и увидеть оборудованность студии и компьютерного класса. Тогда уже делать выводы, принимать решение, выбирать программу обучения.
    Завсідник

Така от темка .
    Привіт!

Я закінчував курс "Фотоакадемія", але я не працюю фотографом, і взагалі думаю половина з тих з ким навчався, непрацюють професійно фотографами. Зате в мене непропало бажання фотографувати, я навіть собі дзеркалку купив, щоб розвиватися в цій діяльності, але для себе.

Щодо навчання, то мабуть краще купувати журнали і по ним вчитися, а також потрібно поєднувати теорію з журналів з практикою, а саме можна прогулятися містом, або поїхати до гарних місць і пофотографувати, і бажано з людиною яка має досвід в фотографуванні, або ж вдома зайнятися макрозйомкою чи портретами людей і т.д.
    Взагалі я думаю по журналам буде набагато дешевше, аніж заплатиш за курси, хоча там можна познайомитися з подібними людьми як і Ви, які теж прагнуть навчитися фотографувати і ще деякі плюси є, а так нічого хорошого.

Не обов`язково працювати фотографом, можна працювати і в іншій діяльності і займатися фотографуванням, а якщо інша діяльність стає, або є несумісною з фотографуванням, то доведеться вирішувати, що для Вас є важливішим в житті, займатися тим де працюєте і покинути фотографування, або ж навпаки.

Так, що думайте і вирушуйте самі, чи варто навчатися на фотографа, чи ні. А я скажу одну важливу річ, якщо є бажання і ціль, то можна всьому навчитися навіть і без курсів.
    Новачок

Добрый вечер, всем, кого интересует тема фото обучения.Я тоже занималась на этих курсах, до этого просто снимала на мыльницу свои букеты (свадебные), я работала в цветочном магазине.Уже прошло 3 года после этих курсов, я конечно не работаю по этой профессии , но не бросаю дальше свое обучение.Купила зеркальный фотоап, несколько объективов,различные фильтры, экспериментирую с ними, вспышку и прибамбасы на нее.Но не факт, что буду со всем этим где то открывать фото студию, просто мне это очень все нравиться.Моим близким тоже нравятся портреты, какие я им дарю.Сейчас я увлекаюсь различными экшенами. Но вспоминаю все те же курсы, которые дали толчек на все это, особенно обучение фотошопу.Сейчас можно и в интернете скачать кучу уроков,есть и обучение тоже через скайп, но общение с преподавателем и единомышленниками ничего не заменят.После бухгалтерских курсов тоже сразу работу не найдешь, но там все прозаичнее.А здесь -творчество.Если для вас это новинка, то лучше почитать журналы, потому, что фотография очень заразна.Вы так и будете искать причину , купить новый объектив или какой нибуть пульт ДУ.
    Новачок

Дякую всім хто відгукнувся!
    Зогляду на все роблю висновок що якщо не має 100 відсоткової можливості ходити, то можна і всьому самому навчитись. ...Але ж не буде живого спілкування. Плюс там студії всілякі і ін.
    Вцілому ще є час на роздуми.
    А які журнали по фото можете порекомендувати?
    модератор

Начать лучше не с журналов, а с книг. Например с Ли Фроста, ИМХО.
    Завсідник

Дякую всім хто відгукнувся!
    А які журнали по фото можете порекомендувати?
    Будь-ласка, завжди раді допомогти!
    Є такі журнали:
    1-Digital Photo & Video Camera; 2-DFoto; 3-Photografer (укр. вид.);
    4-Digital Photo і 5-Фото Мастерская (рос.вид.). В цих журналах є диски з відеоуроками по-фотографуванню і фотошопу, а також є програми для перегляду і роботи з фотографіями + маса цікавої інформації.
    Я особисто брав такі журнали 1, 2, і 3, а 4 і 5 купив тільки по одному, але це не факт, що вони гірші за попередні.
    Так що дивися, якщо не дістанеш хорошу книгу по фотографії, то купиш один з тих журналів, а потім можеш інші купити, тоді і порівняєш, який краще для тебе підходить.

Щодо студій, коли я там навчався, а це було в 2008 році взимку, то там була лише одна студія і то, нічого там сучасного з студійної фототехніки небуло, а фотошопу навчали на старих компах, яких вже зараз мало де побачиш. За ті гроші, які брали за навчання, то можна було б і обновити щось зі студійної і комп`ютерної техніки.
    Саме краще сходи туди і подивишся чим дихають і скільки зараз коштують ті курси, а потім зважиш всі + і - в тих курсах.

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Начать лучше не с журналов, а с книг. Например с Ли Фроста, ИМХО.
    А в Лі Фроста одна книга чи декілька, і як називається?
    модератор

Ответ Сообщение от Alen Rid Посмотреть сообщение

А в Лі Фроста одна книга чи декілька, і як називається?
    Книг много, гугль в помощь, ну или по ссылке
    Завсідник

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Книг много, гугль в помощь, ну или по ссылке
    Зсилка нажаль не працює.
    А яка на Вашу думку сама краща книга в Лі Фроста, або ж якогось іншого автора?
+ Ответить в теме
Страница 38 из 45

Теги для этой темы