Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Приєднуйтесь до Ліги професійних юристів


  До Ліги на даний момент входить 12 юристів-практиків, які працюють в судах, органах державної влади, прокуратурі та комерційних структурах.

  Головною метою Ліги є:

  Шляхом проведення спільних семінарів, зустрічей, обговорювати поточні проблеми у вирішенні тих чи інших юридичних завдань та обмінюватися власним досвідом; віднаходити нові контакти у професійному середовищі, підвищуючи, таким чином, власний професійний рівень.

  Хтось з Вас, наприклад, спеціаліст у сфері земельного права, а хтось добре розуміється, скажімо, у дозвільній системі та ліцензуванні або реєстрації/ліквідації підприємств.

  Проте, практика дуже часто вимагає від юриста, який, скажімо, працює у земельному праві, досвіду роботи, наприклад, у ліцензуванні та отриманні дозволів.

  Вимоги роботодавців, зважте на це, змінюються швидше, ніж підвищується наш фаховий рівень.

  Форсувати, обминути довгий і важкий шлях здобуття досвіду на власних помилках та прорахунках – ось в чому полягає ця пропозиція.

  Окрім цього, це гарантуватиме право претендувати на посади з набагато більшою платнею.

  Так, в Києві постійно відбуваються семінари за участю відомих юристів, суддів різних судів, на яких обговорюються ті чи інші правові проблеми.
  Ціна такого семінару для однієї особи становить суму від 300 до 500 доларів. Проте, на цих семінарах дозволяють здійснювати аудіозапис, надають матеріали семінару на дисках, в роздрукованому вигляді.

  Якщо Ви зацікавленні в професійному зростанні + в зростанні оплати власної праці, та погодитеся зі слушністю цієї пропозиції.

  Крім того, кожен вже має власний досвід, яким може поділитися з іншими.

  Участь у засіданнях Ліги професійних юристів, членство в ній – безоплатне.

  Місце проведення зустрічей, семінарів:

  ст.м. Театральна
  вул. Басейна, 1/2 (напроти Бессарабського ринку)

  тел. 221-51-66, 8 -096-545-40-33
  контактна особа: ініціатор проекту – магістр права, юрист Ігор Кізіма

  питання можна поставити тут http://ut.kiev.ua/index.php?option=com_contact&Itemid=3

 2. #2
  Offline
  Новачок

  Re: Приєднуйтесь до Ліги професійних юристів


  Пропоную посібник для юристів "Юридичні технології та нестандартне використання процесуальних інститутів".

  У посібнику здійснено огляд інститутів цивільного, господарського та адміністративного процесу з позицій протидії вчиненню процесуальних диверсій та оптимізації вирішення юридичних конфліктів шляхом застосування юридичних технологій.

  Нестандартне використання процесуальних дій визначається в аспекті використання комплексного методу та системного підходу в практичній, прикладній юриспруденції.

  Посібник розрахований на студентів юридичних факультетів, юристів-практиків, і всіх тих, хто бажає познайомитися з іншою, на перший погляд прихованою, стороною процесуальної дійсності, що дозволить заощадити час на здобуття практичного досвіду.

  Посібник корисний узагальненим баченням юридичних технологій як ефективного засобу вирішення юридичних завдань та подолання корупційних проявів державного апарату; містить для прикладу багато життєвих ситуацій та судової практики.

  Повний текст посібника http://ut.kiev.ua/index.php?option=c...1392&Itemid=39

  Використовуючи посібник не забувайте наступного.
  © Кізіма Ігор Віталійович, Київ 2010

  Авторське право зареєстроване. Свідоцтво про реєстрацію авторського права № 28876 від16.03.2009 року, видане Державним департаментом інтелектуальної власності МОН України.

  Будь-яке використання з метою отримання прибутку, без згоди автора, забороняється.

  При розміщенні посібника чи його частини в Інтернет-мережі гиперпосилання на авторський сайт та зазначення автора ОБОВ"ЯЗКОВЕ

  Ліга наразі перейменована в організацію "Юристи Києва"
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 17.06.2009, 16:32

Теги для этой темы