Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 9 из 9.
    Новачок

Центр Иностранных Языков "English"

До конца сентября проходит запись в Центр Иностранных Языков "English" на английский, немецкий, французский, чешский и китайский язык. Мы предлагаем вам разнообразный выбор программ обучения (от разговорного до бизнеса), форм обучения (от групп до индивидуального выезда к вам на дом). Мы также осуществляем переводы и их нотариальное заверение.
    Наши преимущества вы ощутите посетив нас по адресу: г. Полтава, ул.Ленина 4, оф.35 и по телефонам: 69-00-80, 066-935-11-57.

Новачок

Re: Курси англійської мови

Наши преимущества: группы (не больше 6 человек), микрогруппы (2-3 человека), коммуникативный подход в обучении (вас не учат языку через зазубривания, а погружают в такую разговорную среду, где каждый сможет заговорить), система бонусов (за каждое посещение и позитивные оценки на тестах вы получаете бонусы, за которые в конце курсы вы получаете 5%-10% скидки на следующее обучение), демократичные цены при высокой эффективности обучения. 69-00-80, 066-935-11-57, ул.Ленина 4, оф.35.
    Новачок

Re: Центр Иностранных Языков "English"

І скільки чоловік в групі?
    які ціни?
    part of me

Bamonchik, давайте, будь ласка, посилання на свою тему, а не копіюйте свій текст в теми. І додайте свою контактну інформацію в підпис, тоді вам не буде потрібно її постійно вказувати.

Вибачаюсь, схоже щось наклацав і видалив тему випадково.
    Новачок

Группы (6 человек)- 240 грн, микрогруппы (2-3 человека)- 280 грн.
    Новачок

які у вас рінві вивчення англійської)))як саме відбувається навчання та скільки місяців триває?що отримаєш після закінчення ваших курсів,який атестат чи т.п.?
    Новачок

Рівні- А1, А2, В1, В2, С1, С2 або ж beginner, elementary, pre-intermediae, intermediate, upper-intermediate, advanced. Програми- загальна, розмовна, бізнес англійська, експрес англійська для мандрівок, англійська для дітей, а також спеціалізована англійська. В середньому навчання триває 5-6 місяців, після закінчення видається сетифікат нашого центру.
    Новачок

А ще наприклад, я вивчала англійську в школі потім в вузі до 2 курсу...тобто я не хочу починати з beginner, elementary...це ж я вибираю рівень сама чи мене записують на рівень відповідний моїм знанням?
    Новачок

всі обов'язково проходять тестування на визанчення рівня володіння мовою (граматичний тест та бесіда на будь-яку тему на англійській мові). Тести видаються на руки студентові, де вин має змогу побачити всі свої помилки.
+ Ответить в теме