Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей10Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 13 из 13.
    Частий гість

Re: Сила волі

В мене цілий шквал почуттів викликають подібні речі! І справді, скільки ж волі і запалу мають такі люди... маю думку,що коли б будь-який з учасників параолімпійських ігор отримав цілковите здоров"я,то він би просто перевернув світ з ніг на головову!
    Нещодавно бачила передачу,там одна дівчинка розказувала про себе,вона займалась фехтуванням і на тренуванні зламала спину, в наслідок чого повний параліч нижче попереку. Та ви б її бачили-вона не припинила зайняття по фехтуванню,вже після того випадку зустріла свою половинку...від неї просто наче сяяння якесь йшло! І вона знає,що те що в неї є-це не вершина,і продовжує прагнути більшого!
    Чому ж тоді інколи здоровим фізично людям бува так важко, і так непотрібно житття???
    Кому як,не знаю,але особисто мені в цих чемпіонів є багато чому вчитись...

ри?

Хотіла б теж подякувати Фрагову. Подивилася на фоти, і чогось мені так добре зробилося...весь день було погано, а ось побалакала з людьми, наткалася на фото - і зрозуміла, що в мене все вийде. Треба просто дуже цього хотіти і не опускати рук!!
    Пророк

На Паралімпіаді проти українців зіграли двоє здорових росіян
    ===============================================
    За словами президента Національного комітету спорту інвалідів Валерія Сушкевича українська збірна у Пекіні зіштовхнулася із нечесним суддівством, допінг-скандалами та корупцією.

Крім того українським футболістам на Паралімпіаді довелося зіткнутися з таким ганебним явищем, як "підстава". У фіналі своєї програми наші хлопці зустрілися з росіянами, за яких, зі слів Сушкевича, впродовж турніру грало аж двоє здорових спортсменів. Більше того, вони ще й виступають за один із російських професійних футзальних клубів.

Розслідування ж, на якому наполягали українці разом із представниками інших команд, проходило дивовижно мляво. У результаті, наші спортсмени довели свою правоту на спортивному майданчику, обігравши росіян з рахунком 2:1. Саме завдяки цій золотій медалі українці й посіли підсумкове четверте місце в командному заліку, пише Україна молода".

http://www.champion.com.ua/olympic-games/48db7d65428d3/
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2