Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7
Показано с 11 по 20 из 68.
 1. #11
  Філософф

  re: Мотобол в Полтаве


  Пару місяців тому на курорті в Австрії помер голова Товариства сприяння обороні в Полтавській області Лазарєв, за сприянням котрого й прходило нищення мотобольного клубу, бо йому потрібна була земля а не "Вимпел". З його згоди був побудований житловий будинок на території мототреку. Тепер можливі якісь зміни, проте я сумніваюсь що новому керівнику буде якесь діло до мотоболу. Швидше за все він буде по налагодженій схемі згрібати бабло з аренди боксів. Головне, щоб в його планах не з'явилась подальша забудова мототреку.
  А між іншим, у 2014 "Вимпелу" виповнюється 50 років, якби хотілось зустріти цей ювілей з відродженим "Вимпелом" й радіти перемогам цього великого клубу!...

 2. #12
  Offline
  Новачок

  re: Мотобол в Полтаве


  Не розумію, як оренда боксів може завадити відродженню команди, якщо боксів там багато, а використовуються не всі?
  Звичайно, ТСОУ за власні кошти команду створювати не буде. Але чи буду заважати, якщо з'являться люди з такою ініціативою?
  "Вимпел" найтитулованіша команда України, і таке враження, що полтавці про це забувають. Але щоб нагадати про це проведенням якогось товариського матчу, чи, навіть, міні турніру багато коштів не треба. Нехай і без власної команди. У Вишняках все відроджувалось саме так.
 3. #13
  Offline
  Філософф

  re: Мотобол в Полтаве


  Ответ Сообщение от vasya-serega Посмотреть сообщение
  Але щоб нагадати про це проведенням якогось товариського матчу, чи, навіть, міні турніру багато коштів не треба.
  Ну багато не багато, а командам проїзд оплатити треба (перевезення мотоциклів уже піде як вантажне, скоріш за все), проживання в готелях треба, харчування треба, пальне для мотоциклів треба. Це так, навскидку. Я згоден, що для якогось олігарха - це копіки. Але хто реально ці "копійки" зараз готовий виділити? Мамай на одній із прямих ліній чітко дав зрозуміти, що фінансування професійних спортивних клубів з міського бюджету не буде. Що і підтвердив відмовою від ФК "Полтава".
  Єдина надія, що заманять когось як наші правоохоронні органи Матієшина заманили в гандбол. Але в правоохоронних органів аргументів для переконання набагато більше, м'яко кажучи.
 4. #14
  Offline
  Новачок

  re: Мотобол в Полтаве


  У кожної команди є свій транспорт, пристосований для перевезення мотоциклів. Якщо гра (ігри) займуть лише 1 день, то і на готель витрачатись не треба. Проїзд, пальне і харчування. Платний вхід у 20 гривень за можливість попити пива під гуркіт моторів ці затрати і окупить. От тільки стадіон хоч приблизно зробити принадним для відвідування. Табло з 2 картонними цифрами, дерев'яні лавки і розчистити від заростів прохід на мототрек. Це не надвисокі затрати.
 5. #15
  Offline
  Філософф

  re: Мотобол в Полтаве


  vasya-serega, я розумію і поділяю вашу стурбованість зникненням такого виду спорту, як мотобол, у Полтаві. Ви все кажете правильно. Але ось дивіться яка річ. Проблема нашої країни в тому, що фактично кожен другий знає як і шо робить, але не робить. От ви кажете недорого, все можна зробить. Так, можна. Але для цього хоч комусь треба прикинути склад учасників, попередньо домовитися з ними, узгодити дати, порахувати бюджет заходу, коротше спланувати все. А потім ходити і оббивати пороги людей, які теоретично можуть дати ці гроші: відділ спорту при міськвиконкомі міськраді, приватних підприємців. І йти до них з конкретним планом і умінням переконання у доцільності витрачення ними грошей на цей захід. А не констатацією факту, що це недорого і обуренням, чого ніхто не дає грошей.
 6. #16
  Offline
  Новачок

  re: Мотобол в Полтаве


  Я це все розумію, ви цілком праві, але під лежачий камінь вода не тече. Мало того, що треба знати, що робити, треба ще мати бажання цим займатися. Поки що, про мотобол у Полтаві навіть не говориться, не те, що робиться. Не вірю, що в такому місті немає людей, у яких був би час і бажання хоча б спробувати.
 7. #17
  Offline
  Новачок

  re: Мотобол в Полтаве


  А пока в Полтаві мотобольна тиша, у Вишняках проходять ігри.
  Так нещодавна об'єднана команда "Ниви" і "Антрациту" у товариському матчі обіграла чемпіона Білорусі МК Лунінець 6 : 4, а вчора і позавчора проходили матчі чемпіонату України між "Нивою" та першою і другою командами з Кіровського. Судячи з рахунку, там було на що подивитися.
  04.07 Нива 4 : 4 Антрацит-2
  05.07 Нива 0 : 7 Антрацит
 8. #18
  Offline
  Новачок

  re: Мотобол в Полтаве


  Вчера состоялась встреча "Нивы" с главными конкурентами в чемпионате Украины в этом году, Каменец-Подольским "Подольем". Проигрывая по ходу встречи, мотоболисты с Полтавской области суперы отыграться на последних секундах матча, завершив игры вничью 3 : 3. Правда, у соперника были претензии к судейству, "Подолье" даже съезжало с поля.
 9. #19
  Offline
  Новачок

  re: Мотобол в Полтаве


  Пока в самом разгаре чемпионат Украины и лишь немногие полтавчане ездят на матчи "Нивы", для любителей истории предлагаю почитать небольшую статью о проходившем в Полтаве в 1978 году розыгрыше Кубка Европе. Статья выложена здесь, за информацию благодарность известному белорусу, любителю статистики Александру Коготько.
 10. #20
  Offline
  Пивовар

  re: Мотобол в Полтаве


  Где можно посмотреть расписания матчей?
+ Ответить в теме
Страница 2 из 7

Похожие темы

 1. Есть ли в Полтаве суси бар: Суши в Полтаве?
  Виння Пых в разделе Заклади, місця відпочинку Полтави
  Ответов: 70
  Последнее сообщение: 11.11.2014, 19:44

Теги для этой темы