Найближчого вівторка, 23 лютого, відбудеться футзальный турнір серед принципових суперників на міні-футбольному паркеті - студентів шести провідних ВУЗів Полтавщини. Майбутні представники технічних професій, педагоги, кооператори, медики, аграрії, а також економісти вкупі з правознавцями зійдуться в рівній і принциповій боротьбі за головний трофей «Фонду імені братів Павличенко» - кубка «Футбольна родина». Спортивне свято пройде під егідою профілактики поширення негативних соціальних явищ серед молоді - наркоманії, алкоголю й тютюнопаління.
Приємно, що до створення святкової атмосфери цього дня приєднаються представники органів місцевого самоврядування, ректорату ВУЗів Полтавщини, відомі в минулому футболісти й культурні діячі. «Для нас дуже важливо зробити свято для студентської молоді незабутнім й у той же час пізнавальним, - підкреслив голова «Фонду братів Павліченків» Олег Васильович. - Загальновідомо, що національним святом Дня захисника Вітчизни є 6 грудня. Але ми не повинні забувати тих, хто кував героїчні перемоги, дозволив нам і нашим дітям сьогодні жити під чистим мирним небом. А в ідеалі кожній людині хотілося б жити в здоровому суспільстві без шкідливих звичок».
Ні для кого не секрет, що ідея повністю викорінити алкоголізм, наркоманію, тютюн з повсякденного життя є утопічною. Але шлях здолає той, хто йде. «Цей турнір буде пілотним і послужить своєрідним фундаментом у майбутньому. Ми обов'язково проаналізуємо підсумки, щоб зрозуміти настрої студентської молоді, урахувати недоліки й побажання в організації змагань. Можу всіх завірити, що вони носитимуть систематичний характер і вийдуть на національний рівень», - підтримав думку свого брата Ростислав Павліченко.
Змагання вже заручилися підтримкою Всеукраїнської асоціації студентів України в особі його президента Віталія Пилипенка, Міністерства внутрішніх справ, багатьох відомих футболістів як діючих, так і ветеранів. Спортивні товариства й підприємства завжди будуть бажаними партнерами й гостями змагань. Про це не перестають повторювати брати Павліченко. «Ми будемо раді прийняти в нашу «Футбольну родину» всіх, кому близька й небайдужа проблема пагубних звичок серед студентської молоді».

Змагання проходитимуть у Спорткомплексі Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Короленка 23 лютого. Початок о 12.00. Офіційне закриття заплановане на 16.00. Під час змагань будуть розіграні коштовні призи серед уболівальників.
Телефон для довідок: (050) 653 96 95 - КОБЛИЦЬКИЙ Вадим Павлович, виконавчий директор «Фонду братів Павличенко».