Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей13Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 26.
    Постійний відвідувач

Вы могли бы усыновить ребёнка?

Сейчас в СМИ, в государстве ведётся пропаганда усыновления детей. Вы могли бы это сделать? Я, например, честно говоря, даже не знаю. И дело не в материальном, а в моральном...сомневаюсь, что смогла бы любить как родного чужого ребёнка...а как вы относитесь к усыновлению детей?

змія болотяна ОЧКОва

Re: Вы могли бы усыновить ребёнка?

раджу Вам послухати на першому національному радіоканалі цикл передач "12 щасливих історій". там про тих, хто зміг всиновити дітей. можливо, стане в пригоді.
    Філософф

Я бы хотела усыновить, конечно страшно в моральном плане, что не смогу так полюбить, но хотелось бы сделать хотя бы одного ребенка счастливей....
    Пророк

Свого ляпнеш по попці за шкоду та й забуде і він, і ти через хвилину. А всиновленого ляпнеш і думатимеш: "А може це я вдарив тому що нерідне?" і воно думатиме:" Якби рідне, то не били б...". Складнощів психологічного плану багато. Я, мабуть, без крайньої потреби, не наважилася б на всиновлення.
    Здібна учениця

з рідним проблем іншого характеру може бути купа, а всиновлений буде відчувати хоч якусь вдячність (можливо), і тому подумає принаймні на один раз більше, ніж рідний перед тим, як зробити якусь дурість. Але думаю, що як всиновлювати, то краще маля: тут якщо не гени, то хоч виховання буде виключно твоїм
    Пророк

я бы усыновила, если не смогла бы своих родить
    Гуру

аналогично
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    з рідним проблем іншого характеру може бути купа, а всиновлений буде відчувати хоч якусь вдячність (можливо), і тому подумає принаймні на один раз більше, ніж рідний перед тим, як зробити якусь дурість.
    не варіант. маю знайомих у яких протилежна картина. ситуація, близька до той, шо описала Черешня, призводить до того, шо діти дозволяють собі забагато. а здачі від "мами" не отримують, з той же причини.
    Пророк

А ще ж воно виросте і ОБОВ"ЯЗКОВО почне шукати своїх біологічних батьків, навіть якщо прийомні були ідеальні. Це ж в усіх серіалах показують!
    Але якщо дійсно жінка сама не може народити, тоді звичайно да, інша розмова...
    модератор

Если лет до 47 не женюсь то усыновлю пацана.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы