Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
Закрытая тема
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 27 из 27.
 1. #21
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Права мамы-студентки


  Lana, всі всіх люблять. мені, наприклад, як людині, яка вчилася з багатьма мамочками дуже зрозуміла позиція "Ваші проблеми". Є, звісно, виключення, але загальне правило вони не відміняють. якшо з животом, то і оцінку випросить не стидно. коли за красиві очі самі ставлять, мать їх так. а коли починається скиглення "Та я ж вагітна. та в мене дитина вдома, поставте, будь-ласка". на таке одна викладачка колись відповіла, шо в неї вдома двоє. і була права.
  ніхто нікого не примушує народжувати. і чому ті студенти, які не мають дітей і сумлінно навчаються повинні напрягаться, а та шо носить під серцем не повинна? це ж, блін, дискримінація!
  це перше. тепер друге. Ви знаєте скільки студмамаш своїми дітьми спекулюють, шоб не їхать в село? відучились за направленням на халяву 5 років. 3 останні отримували свої заліки і екзамени за красіві глаза дитини і адью? та нє, соррі.
  І не в любові до мамашок справа, а в тому, шо всі однакові. дитина - це не дефект. а мамаша - не інвалід. ти ж не в сімєйностроітєльний вступала, тому, будь добра - вчись.

  PS: а шо? Як модний форум, то всі тут должни улюлюкать?

 2. #22
  Offline
  2.0

  Re: Права мамы-студентки


  Lana, гггг, форум модній... пісяю кипятком. Форум цікавий. а з модою чухайте в Паріж! Ну або на Фешн Вік в Кийов. Не смішіть!
  Стосовно мамочок. А нефіг пертворювати "модний форум" в дурдом! Якщо вас це цікавить, то я схиляюся до:
  А) думати, перед тим, як заводити вилупка. а то "ой вітром надуло, а шо робить з інстіком???" якось так інфантильно звучить.
  Б) мені імпонує світогляд чайдфрі.
  Вапроси?
  Кстаті, вас, мамочок, тут ніхто носакак\ми у ісконно ваших мамських темах не пинає. А ця тема напряму перетиналася з моїми студентськими роками. То шо я зроблю, коли передо мною мамочки за просто так здають магаекзамени включно з госами, а я маю карячитися. Ніякої обгрунтованої причини для мамської винятковості не бачу. Академка, декрет, або на Канари, а потом довчитеся. Просто дівка в мене в групі запузатилася аккурат під госи. І шо це, не хитрови...аність?
 3. #23
  Offline
  part of me

  Re: Права мамы-студентки


  Забавляє суто українська позиція — не так радію, коли мені добре, як коли іншим так само погано, як мені або й гірше. В мене це ніколи не викликало такої реакції, бо як бачу на відміну від багатьох ходив до університету за знаннями, а не за оцінками. Яка різниця чи отримає диплом той, хто нічого не знає? Всерівно, Слава Богу, люди в Україні почали здогадуватися, що при прийомі на роботу треба перевіряти знання, а не оцінки в дипломі.
  Офтоп:
  А взагалі я дуже засмучений такою ситуацією на форумі, тут зустрічають в штики не тільки мам, але й взагалі будь-кого новенького і всі мої зусилля, що стосуються реклами, розсилки запрошень і іншого накриваються мідним тазом. Я вже мовчу про те як загал зустрічає кожен новий розділ…
  Уже просто опускаються руки, це як постійно плисти проти течії.

  І ще забув сказати про «гумористів» (аля петросянів), чомусь багато хто вважає, що його «іскрометний» гумор завжди доречний і що обов’язково треба їм блищати в кожній темі.

  Також мені недавно написали, що форум все більше окультурюється і знеособлюється — не вже можна відрізнятися тільки кількістю лайки в повідомленнях і агресивним ставленням один до одного?
 4. #24
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Права мамы-студентки


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  Забавляє суто українська позиція — не так радію, коли мені добре, як коли іншим так само погано, як мені або й гірше.
  да, іменно так. тільки от ума не приложу шо ж його робить, коли не хочеться напрягаться, і дітей тоже не хочеться. через то і завидно.
 5. #25
  Offline
  Инвалид умственного труда

  Re: Права мамы-студентки


  Слава Богу, люди в Україні почали здогадуватися, що при прийомі на роботу треба перевіряти знання, а не оцінки в дипломі.
  Мой дето пылиться, ни разу не приносил при устройстве на работу
 6. #26
  Offline
  Новачок

  Re: Права мамы-студентки


  У-у-у-у-х, народ, дякую за більш ніж детальні, змістовні і модні ( еспешелі фо nickeler вставила се ) пояснення То повертаюся до "ісконно мамських тем" ... мені ще й про "какулєчки" сподобалося - десь там у вас також надибала...
 7. #27
  Offline
  Новачок

  Re: Права мамы-студентки


  Знаете,иногда зайдя на этот форум у меня возникает мнение,что тут люди не общаются, а хотят загрызть друг-друга до смерти!!!!!Столкнуть нижнего и обосрать ближнего!!!!!!А nickeler,если он так ненавидит беремняшек,пусть создаст отдельную тему АНТИ-МАМА!!!!
Закрытая тема
Страница 3 из 3

Похожие темы

 1. Ответов: 193
  Последнее сообщение: 20.11.2014, 14:15

Теги для этой темы