Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
Закрытая тема
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 27 из 27.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Права мамы-студентки

Lana, всі всіх люблять. мені, наприклад, як людині, яка вчилася з багатьма мамочками дуже зрозуміла позиція "Ваші проблеми". Є, звісно, виключення, але загальне правило вони не відміняють. якшо з животом, то і оцінку випросить не стидно. коли за красиві очі самі ставлять, мать їх так. а коли починається скиглення "Та я ж вагітна. та в мене дитина вдома, поставте, будь-ласка". на таке одна викладачка колись відповіла, шо в неї вдома двоє. і була права.
    ніхто нікого не примушує народжувати. і чому ті студенти, які не мають дітей і сумлінно навчаються повинні напрягаться, а та шо носить під серцем не повинна? це ж, блін, дискримінація!
    це перше. тепер друге. Ви знаєте скільки студмамаш своїми дітьми спекулюють, шоб не їхать в село? відучились за направленням на халяву 5 років. 3 останні отримували свої заліки і екзамени за красіві глаза дитини і адью? та нє, соррі.
    І не в любові до мамашок справа, а в тому, шо всі однакові. дитина - це не дефект. а мамаша - не інвалід. ти ж не в сімєйностроітєльний вступала, тому, будь добра - вчись.

PS: а шо? Як модний форум, то всі тут должни улюлюкать?

2.0

Lana, гггг, форум модній... пісяю кипятком. Форум цікавий. а з модою чухайте в Паріж! Ну або на Фешн Вік в Кийов. Не смішіть!
    Стосовно мамочок. А нефіг пертворювати "модний форум" в дурдом! Якщо вас це цікавить, то я схиляюся до:
    А) думати, перед тим, як заводити вилупка. а то "ой вітром надуло, а шо робить з інстіком???" якось так інфантильно звучить.
    Б) мені імпонує світогляд чайдфрі.
    Вапроси?
    Кстаті, вас, мамочок, тут ніхто носакак\ми у ісконно ваших мамських темах не пинає. А ця тема напряму перетиналася з моїми студентськими роками. То шо я зроблю, коли передо мною мамочки за просто так здають магаекзамени включно з госами, а я маю карячитися. Ніякої обгрунтованої причини для мамської винятковості не бачу. Академка, декрет, або на Канари, а потом довчитеся. Просто дівка в мене в групі запузатилася аккурат під госи. І шо це, не хитрови...аність?
    part of me

Забавляє суто українська позиція — не так радію, коли мені добре, як коли іншим так само погано, як мені або й гірше. В мене це ніколи не викликало такої реакції, бо як бачу на відміну від багатьох ходив до університету за знаннями, а не за оцінками. Яка різниця чи отримає диплом той, хто нічого не знає? Всерівно, Слава Богу, люди в Україні почали здогадуватися, що при прийомі на роботу треба перевіряти знання, а не оцінки в дипломі.
    Офтоп:
    А взагалі я дуже засмучений такою ситуацією на форумі, тут зустрічають в штики не тільки мам, але й взагалі будь-кого новенького і всі мої зусилля, що стосуються реклами, розсилки запрошень і іншого накриваються мідним тазом. Я вже мовчу про те як загал зустрічає кожен новий розділ…
    Уже просто опускаються руки, це як постійно плисти проти течії.

І ще забув сказати про «гумористів» (аля петросянів), чомусь багато хто вважає, що його «іскрометний» гумор завжди доречний і що обов’язково треба їм блищати в кожній темі.

Також мені недавно написали, що форум все більше окультурюється і знеособлюється — не вже можна відрізнятися тільки кількістю лайки в повідомленнях і агресивним ставленням один до одного?
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Забавляє суто українська позиція — не так радію, коли мені добре, як коли іншим так само погано, як мені або й гірше.
    да, іменно так. тільки от ума не приложу шо ж його робить, коли не хочеться напрягаться, і дітей тоже не хочеться. через то і завидно.
    Инвалид умственного труда

Слава Богу, люди в Україні почали здогадуватися, що при прийомі на роботу треба перевіряти знання, а не оцінки в дипломі.
    Мой дето пылиться, ни разу не приносил при устройстве на работу
    Новачок

У-у-у-у-х, народ, дякую за більш ніж детальні, змістовні і модні ( еспешелі фо nickeler вставила се ) пояснення То повертаюся до "ісконно мамських тем" ... мені ще й про "какулєчки" сподобалося - десь там у вас також надибала...
    Новачок

Знаете,иногда зайдя на этот форум у меня возникает мнение,что тут люди не общаются, а хотят загрызть друг-друга до смерти!!!!!Столкнуть нижнего и обосрать ближнего!!!!!!А nickeler,если он так ненавидит беремняшек,пусть создаст отдельную тему АНТИ-МАМА!!!!
Закрытая тема
Страница 3 из 3