Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
Закрытая тема
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 27.
    Новачок

Re: Права мамы-студентки

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    та ні, ну нашо ж так категорично. взять академку, підростить дитину і йти вчитись далі. або чекать, поки звільняться місця на заочці.
    студікі вони всі в своїх правах і обов"язках рівні. в когось дити, в когось робота, в когось хворі родичі і те де. Але ж то не дає нам права на якісь пільги, бо наше основне завдання - вчитися. ніхто ж не примушує студентів народжувати, одружуватись, працювати.
    Сейчас я собираюсь поступить в другой институт на заочку,а на какие-то поблажки я и не рассчитывала!!!Просто я думаю,что такие проблемы должны решаться нормально,в деканате должны подсказать как лучше поступить,какие есть варианты продолжения учёбы,а не морочить голову,как это делали мне!А меня в институте даже и слушать никто не хотел,сделали из меня злостную прогульщицу ,еще и подшучивали((((
    Или как вам такое:захожу в деканат,а мне говорят,ВЫЙДИ,ТЫ НЕ ВИДИШЬ МЫ ШАМПУСИК ТУТ ПЬЕМ!!!!ПОТОМ ЗАЙДИ!!!!

змія болотяна ОЧКОва

BellaDonna, мені здається, що оте шо Ви описали - проблема не тільки вагітних студентів. і не тільки студентів. це проблема виховання і елементарної людської поваги і те де. не через те ж шо у Вас живіт виріс, вас виставили з кабінету?
    2.0

23q, прально, снять нахрін пільги! я тож за, і у вузах за! бо у вуз треба йти не по статусу. а по здібностям. в аграрку бракували людей з 400 балами по тестуванню, бо були з 200, але пільговики. тим більше частина пільговиків це якшо не липа, то вони дуже віддалено торкаються справжніх ліквідаторів або тих, хто жив в Чорнобильській зоні. зараз все можна купити. і взагалі, людям не пільги треба давати, а забезпечувати належний рівень життя.
    Пророк

вважаю, шо треба просто по-людяному ставитись до вагітних студенток. самі викладачі розповідали, шо раніше на п’ятих курсах гуртяги були вже "малосімейками" і мало хто закінчував вуз неодруженим. зараз звичайно такого нема.
    але ж треба ще розуміти, шо мама-студентка - перш за все мама, яка буде ростити дитину, яка, в свою чергу - наше світле майбутнє.
    я сама не люблю всякі там пільги, але ж треба якось і розуміти, шо пільги просто так не дають. у деяких дітей доля склалась не найкращим чином (це я про чорнобильців, наприклад), то чому б їм не допомогти?
    хоча шо я в епоху капіталізму мелю..... мда.
    Def
    .

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    мама-студентка - перш за все мама, яка буде ростити дитину, яка, в свою чергу - наше світле майбутнє.
    Это кстати вариант. Притопать в деканат, вывалить член на стол, и сказать - я отец! Гоните диплом!
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Это кстати вариант. Притопать в деканат, вывалить член на стол, и сказать - я отец! Гоните диплом!
    ага, а если бы Вы в придачу к тому, что "вываливать" собрались, имели бы пузо, токсикозы, постоянную тошноту, сонливость, отёки и т.д., а в завершение всего этого "счастья" кайф родов, то Вам бы не только диплом, а и премию Чарли Чаплина выписали бы...А если серьёзно, то те мамы-студентки, которые отважились родить детей во время учёбы, просто молодцы, я их очень уважаю. Потому что спокойно можно потом растить детишек, работать, карьеру строить. И лет в 30 это уже успешные женщины, с самостоятельными детками. И все эти далёкие проблемы с учёбой уже абсолютно несущественны...Как по мне, то хуже - в смысле карьерного роста - такой вариант: ты состоялся как профессионал, расцвет карьеры, тут хоп - и в декрет. И в любом случае сколько-то времени тратится, а перерыв в работе далеко не всем идёт на пользу в профессиональном плане.
    Пророк

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    згадую сцену з фільма про пригоди шуріка, про тролейбус. "она готовится стать матерью!" - "а я готовлюсь стать отцом!"

от у мене зараз одногрупниця вагітна. найкраще шарить в усіх предметах, справді розумна дівчина. деякі викладачі, знаючи це, всерівно намагають її якось загрузити, ще й задати підготувати виступ на якийсь нікому непотрібний круглий стіл. вона, звичайно, підготує. і виступить. і ні на які жалості не давитиме.
    на відміну від одного персонажа, який оцінки на іспитах випрошував аргументами про хвору бабусю. яка і не хвора насправді зовсім...
    а ви кажете....
    2.0

catiri, а хто вам доктор? вагітність, справа добровільна. можна і підождать, світ з місця не зрушить. бути матір"ю не подвиг і не геройство, тільки тому шо ти мать. це звичайна, рядова подія, от і нічо нею кічітися. а то - якби і яблучко з"їсти, і на сосну залізти.
    Йолка, і таке буває. але ті в кого совісті від природи не було, будучи вагітними взагалі борзєють.
    Def
    .

Ответ Сообщение от catiri Посмотреть сообщение
    ага, а если бы Вы в придачу к тому, что "вываливать" собрались, имели бы пузо, токсикозы, постоянную тошноту, сонливость, отёки и т.д., а в завершение всего этого "счастья" кайф родов, то Вам бы не только диплом, а и премию Чарли Чаплина выписали бы...
    Вам шашечки, или ехать? Определитесь сначала.
    Новачок

Ребята, я тут у вас первый раз...удивлена, почему же отдельные личности так не любят мамочек? Форум модный, а желчи так много...
Закрытая тема
Страница 2 из 3