Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей32Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 29.
    Пророк

Re: Хто нещодавно народжував???

поздравляю, так держать! ))

Нервова, курррва

Дякую!)))
    23q
    23-й участник

чайлдфри негодуют
    Banned

23q, ты причастен к событию ?

sharasha, или это ты предала собратьев по идее свободной и счастливой жизни без этой пискляво-слюняво-ссыкливой мелочи и переключилась на активное членство олигофренического сообщества безумных овуляшек? (если че, то я шутливо)
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
    ты
    а ми знайомі?

переключилась на активное членство олигофренического сообщества безумных овуляшек?
    а до нього не обов"язково вступати!
    Філософф

Шараша буде мать-єхидна, єдиний підвид матерів, які викликають відразу у овуляшек, бо їхня дитина не боїться сквозняка, калюж, бабайки і не падає в магазині на пол в істєріках. Такі мами не вміють визначати возраст усіх сусідських дітей по кількості зубів у роті, кількості накаканих памперсів , терміну висадки у горшок у теде))) А ще їхні діти ідять нормально і все що дають (а у деяких самі достають каструлі і можуть їсти з неї руками в 1 рік). У них немає пузожитєля, обрюхатєля ( більш незнаю слів із фольклору овуляшек).
    Вітаю, ростіть здорові і щасливі)))
    Banned

а ми знайомі?
    я весьма избирателен в знакомствах, сначала зарекомендуй себя :)

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    а до нього не обов"язково вступати!

понятно. Все родюшки становятся ими по умолчанию.
    кста, поздравляю TEBJA :) с новым статусом

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    а у деяких самі достають каструлі і можуть їсти з неї руками в 1 рік).

Ой мама. какой ужас отвратительный - памперсоноситель с ногами в 3-литровой кастрюле борща.
    Кста, а каким образом эти бывшие пузожители достают кастрюли с едой из холодильника (или снимают, упаси боже, кипящими с плиты) в 1 год? Это шо, последствия путешествий по Чернобылю?

p.s.ваще у меня , после довольно плотного общения с беременной женой друга, которого она так достала своими истериками и капризами, что он смылся из дома в длительную командировку, развилась стойкая идиосинкразия на беременных - мне приходилось ее утешать и поддерживать. Но я выдержал только неделю и тоже смылся. До сих пор в дрoжь бросает, как вспомню что пришлось вынести.
    Філософф

Cемьон-Семьонич, ну шо ви праве діло такі питанні задаєте, видно що у вас дітей немає, опиту 0 (нормальні вагітні не посилають своїх чоловіків серед ночі за волосатим фруктом орангутангом, або маракуйєй какойей, це все грьобані стєрєротіпи і признаки овуляшки))) )
    Ви узнаєте відповіді на всі ці волнующа запитання (а також на питання як одна малєнька какашечка може вимазати півкімнати, чому тюбік дєтской пасти заканчується через 3 рази чищення зубов, як можна сидіть на горшку 2 часа, а потом зразу ж напісять на дорогий ковьор) з всякими варіаціями тільки коли станете щасливими батьками)))
    Нервова, курррва

я весьма избирателен в знакомствах, сначала зарекомендуй себя :)
    Я теж. Тому звертання своє до мене бажано було б змінити на "ви". В іншому випадку я не відповідатиму!
    понятно. Все родюшки становятся ими по умолчанию.
    кста, поздравляю TEBJA :) с новым статусом
    зі статусом "мами" сподіваюсь? Дякую. Але про "родюшок" не згодна. І можете переконувати мене хоч до сказу!

Но я выдержал только неделю и тоже смылся. До сих пор в дрoжь бросает, как вспомню что пришлось вынести.
    І шо ж ви таке пережили?
    Філософф

заставляла розробляти грудь і робить масаж промєжності ггг, ізвінітє, не удєржалась. Щас розкажу про случій із життя, особо нєрвним не читать (кровь-кишки)

Офтоп:
    Я коли вже народила, в перший день, лежу, а істи так хочеться, з дому пішла в 6 утра, обід пропустила, бо рожала, от позвонила чоловіку, каже їсти принеси, там нежирне і дієтичне. Він зварив, а принести не встиг, бо працював у 2 зміну. І поручив принести своєму брату (він у нас тоді жив). По своєму пропуску, бо брат-блізнєц, і по пропуску пропустять.
    Приносить значить дєвєрь мені їсти, та на малого подивиться ж в першу чергу, а тут заходить медсестра, тіпа - ви муж, він ага-ага. Ну то як муж, беріть жінку, і ведіть у ванну, я поки за малим подивлюсь (якраз пройшло ото время, скіки лежать треба було, і пора вставать).
    Я встала, і вся кров із главной вавки))) давай литься, бо ж сила тяжіння, а дєвєрь веде мене у ванну, за мной кровавий слід, а сам по стіні сповзає. І так сльозно каже: - о боже, як воно страшно все, я свою жінку , коли вагітна буде, буду на руках носить, і всі бажання виконувать.

Ось влітку весілля повинно в нього бути, так я ж йому нагадаю, як він божився і клявся, бо нєфіг росслаблятися мужики)))

Іще раз ізвіняюсь, що могла обідить чиїсь ніжні мислі
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3