Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности

Результаты опроса: Голосование

Голосовавшие
61. Вы ещё не голосовали в этом опросе
Закрытая тема
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 31.
    Добрий модер ))

Re: Голосование продолжено!

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Голосование длилось с 9 часов 15 минут 14 февраля до 9 часов 15 минут 15 февраля.
    це не зовсім правдива інформація.
    Миниатюры Миниатюры ??????????.jpg  

part of me

Uksus, я не дивився чи є опитування до того, а от коли писав другий допис - я його вже побачив.

Голос за Uksus зник, бо випадково перше переголосування зробили закритим, вимушені були переробити. Так що треба переголосувати. Там було ще тільки 2-3 ти, хто проголосував, так що це не проблема, я думаю.
    Пророк

Може, варто було би виставляти роботи анонімно, щоб ми голосували за роботу, а не за автора?
    Добрий модер ))

Взагалі є дуже багато факторів, за якими можна голосувати в цьому конкурсі.
    Наприклад, художність фото, тобто за фотографію, як витвір мистецтва; або за емоційність, тобто головним критерієм виступають почуття, романтичність і тд; або саме за пару, що на фото зображена, ну і тд. Можна прожити 15 років разом кохаючи, але не мати високохудожньої світлини разом, або сфотографувати двох абсолютно незнайомих людей, але так, ніби між ними неземне кохання ... За що голосуємо?
    І що дала б анонімність, якщо деяких людей на фотографіях, все-одно знаєш, а авторство деяких фотографій не викликає сумнівів?
    Постійний відвідувач

Мені сподобалися кольори :)
    Пророк

Колебался между art_b и Uksus.

Но мне показалось, что у Uksus девушке не хватает жизни. Ведь позировали же... Припечатали к земле, уложили руки (почти по швам). Девушка вцепилась пальцами в землю, и кажется, что она не наслаждается моментом, а ждет, когда можно будет избавиться от неудобной позы... Красок больше, но...

у art_b фото лучшее. Недосказанность, отличный ракурс, игра света.
    art_b +1
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Може, варто було би виставляти роботи анонімно, щоб ми голосували за роботу, а не за автора?
    Мабуть мені тоді краще за всіх : нікого не знаю ані в реалі, ані в віртуалі, тому і оцінював саме фотки.

Більш за все мені сподобалася ідея : 1+1=....3. Тому і віддав свій голос pesso. Реалізація цієї ідеї, як на мене, теж досить вдала, настроєва дуже!

Якшо вже брати буквально до Дня закоханих 1+1=КОХАННЯ, то фото art_b на мою думку поза конкуренцією!

Дуже шкода, шо ніхто не надав голосу за чудову фотку 86volchica. Я так і не зрозумів за умовами конкурсу, чи проходить її обробка фото, але ідея кольоровості кохання посеред вмираючої природи, як на мене, дуже вдала! Тому шкода, шо голосувати можна було лише один раз.
    модератор

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Може варто було би виставляти роботи анонімно
    Victorious, в последующих фотоконкурсах так и будет, фото размещены в альбоме и оригинальное название фото, что придаст ему изюминку и индивидуальность. Но, практика показывает, что анонимность соблюсти непросто, так как многие форумчане знакомы между собой и легко узнают друг-друга.
    Остается полагаться на их беспристрастность и объективность в оценивании...
    Нервова, курррва

Uksus, і то таке. Ну хоч би ти тричі анонімно виставляла... Ну хіба б я за вас не проголосувала?))))) От скажи?)))))
    Лічно я голосував за друзів. Необ'єктивно. Але чесно..... )))) та й хвотка гарна!)))) Хвотограф постаравсь))))))))
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ну що? Результати голосування показали переможця - а приз і досі у організаторів?
Закрытая тема
Страница 2 из 4

Теги для этой темы