Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 2 Сообщение от LOGR
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
    Новачок

Дослідження електронних сигарет.

Громадська організація "Нові технології для здоров’я" (колишня МГО "Прозора демократія") оголошує початок кампанії зі збору коштів на проведення дослідження електронних систем доставки нікотину, відомих як продукти зниженого ризику, системи нагріву тютюну, електронні сигарети. Мета дослідження – виявлення впливу цих продуктів на здоров’я користувачів у порівнянні із впливом паління. Реквізити і детальну інформацію можна почитати тут http://www.unian.ua/common/1303684-g...go-riziku.html

Злий

Re: Дослідження електронних сигарет.

Ответ Сообщение от Юлианка Посмотреть сообщение
    Дослідження електронних сигарет.
    А коли буде дослідженні резинявих женшшин та безалкогольної горілки?
    Пророк

Re: Дослідження електронних сигарет.

Ответ Сообщение от Юлианка Посмотреть сообщение
    Громадська організація "Нові технології для здоров’я" (колишня МГО "Прозора демократія") оголошує початок кампанії зі збору коштів на проведення дослідження електронних систем доставки нікотину, відомих як продукти зниженого ризику, системи нагріву тютюну, електронні сигарети. Мета дослідження – виявлення впливу цих продуктів на здоров’я користувачів у порівнянні із впливом паління. Реквізити і детальну інформацію можна почитати тут http://www.unian.ua/common/1303684-g...go-riziku.html
    не пішли би ви зі своїми зборами. хочете шось доказати насчот електроних цигарок, залучіть спонсорів виробників е-сигарет або реалізаторів, а то взяли на всяку лабуду з людей гроші тянуть. особисто жертвую тільки на ато тільки тим волонтерам кого знаю. абсолютно безполєзне дослідження
+ Ответить в теме