Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
  • 1 Сообщение от LOGR
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
    Новачок

ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ВКРАДЕНУ КАРТИНУ!!!

12 грудня з маршрутного автобуса, що прямував з Черкас до Харкова підступним способом була викрадена картина, вишита хрестиком. Її передавали як передачу, яку повинні зустріти в м.Харків. У цієї картини дуже складна історія. Роботу над нею починала жінка, котра трагічнім чином загинула, оставивши її недовишиваною . І мати цієї жінки попросила мене довишивати цю картину , як єдиний спогад про єдину доньку, що так рано пішла з життя. На картині зображений будиночок її мрії, розмір роботи - 35*45см. Я працювала над нею 9 місяців, після роботи і на вихідних до глубокої ночі, бо дуже хотіла допомогти цій безутішній літній жінці. Зловмисники викрали її в Полтаві, пояснивши водію, що начебто в Харкові її зустріти нікому. Історія ця дуже незвичайна, навіть дивна. Варіант «помилки» і «водій віддав не ту передачу» відкинуто, тому що в пакеті було ім’я і телефон людини, що мала її зустріти. Прошу надати мені хоч якусь інфо, може хто бачив чи чув, де її можуть продати..Тел.0937578858

Ответ Сообщение от LOGR Посмотреть сообщение
    Думаю що потрібно пильніше придивитись до тих, хто знав коли, куди і як буде подорожувати дана річ.
    100% зловмисники діяли "по наводці".
    ТАк, авжеж, є підозрювана особа, по ній проводились розслідування, але ж вона відмовляється, авжеж. Як можна заставити вора віддати вкрадену річ?В міліцію звертатись наразі НЕефективно, там всі сідять тишком і чекають на переатестацію.. Підозрювана особа їхала в цій маршрутці разом з нашею передачею і вийшла саме в Полтаві тільки вона одна.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ви б фото дали, може вона десь і засвітиться. а так - де її шукати...

Ось ця картина. Можливо підкажете, де в Полтаві зловмисники її можуть продати?

Дякую!
    Миниатюры Миниатюры 1933534_10205032089432862_3258815586265229679_o.jpg  

Злий

Re: ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ВКРАДЕНУ КАРТИНУ!!!

Ответ Сообщение от Гoсть Посмотреть сообщение
    Зловмисники викрали її в Полтаві, пояснивши водію, що начебто в Харкові її зустріти нікому. Історія ця дуже незвичайна, навіть дивна.
    Думаю що потрібно пильніше придивитись до тих, хто знав коли, куди і як буде подорожувати дана річ.
    100% зловмисники діяли "по наводці".
    Пророк

Re: ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ВКРАДЕНУ КАРТИНУ!!!

ви б фото дали, може вона десь і засвітиться. а так - де її шукати...
+ Ответить в теме