Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей45Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 14 из 14
Показано с 131 по 140 из 140.
    Пророк

Re: Помогите выбрать котел в дом

То у вас. Мені довелось міняти батареї, які прослужили трохи більше 20. Вони вже не гріли, на стиках вилізла іржа. Мабуть, різниця в якості і технологіях.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    То у вас. Мені довелось міняти батареї, які прослужили трохи більше 20. Вони вже не гріли, на стиках вилізла іржа. Мабуть, різниця в якості і технологіях.
    сталеві чи чавунні?
    Пророк

Вдома сталеві.
    На дачі була схожа історія з чавунними, але вони прослужили набагато довше.
    Філософф

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Зачем? ТТ котелок?
    Для автономки наоборот, нужна система с минимальной инертностью и максимальной теплоотдачей. Тем более, если стоит хронотермостат.
    Нет, газовій котел в квартире. Подкачка воді идет водопроводная. Давление в системе 1.3, какой разрів? А макс инернтность: при Т-теплоносителя 65 градусов, время остівания радиаторов >1 часа. Стоит комнатній термостат, запрограмирован почасово, віставлен на 22 градуса, правда гистерезис большой 0,5 градуса если переключать на управление по температуре ( но етой программой не пользуюсь). Расход газа тепло-вода за январь 68 кубов. Как то так. А у кума в частном доме в прошлом году поменяли биметал на чугун. Биметал вістоял аж 5 лет, и перестал греть.
    المزيد من النفط

Ну так что, мне не рыпаться и не мечтать о красивых металлических батареях, а радоваться чугунным некрасивым ? Отопление у меня централизованное.
    Філософф

Помогите выбрать котел в дом

У меня в ссілке для примера я привел какие поставил себе. Да, я полностью их перебрал ( новіе) зачистил, отпескоструил, погрунтовал и покрасил белой автомобильной но не запекал ))) получилось БОМБЕЗНО ( белій глянец)

P.S. Когда ставил себе автономку то и заморочился. На переборку чистку покраску ушло 3 дня.
    Пророк

Sir_2006, у мене стоять біметалічні. Задоволений, гарячі, перед тим стояли старі совкові - були ледь теплі. Центральне опалення. 8 секцій на 20 кв.м - з запасом. На жаль, виробника не назву, вже років сім пройшло, не пригадаю.
    По характеристикам современных батарей, одна секция идет где-то на 1,3-1,5 м2. Ну, там есть несколько вариантов расчета, но это в среднем. А как считать? Отдельно площадь каждой комнаты или общую отапливаемую площадь квартиры? А то у меня по расчетам дофига секций выходит. Да, еще, кто в курсе, установку дополнительных секций нужно с кем-то согласовывать?
    Пророк

Мені ставив сантехнік нашого ж будинку, він мені сказав, скільки секцій і які. Я тупо виконував, бо мало в цьому шарю. Дозвіл я не брав, хоча за логікою, мабуть, мав би. вся робота зайняла години три, результат мене задовольняє.

... зразковий розрахунок, яким користуються майстри, виходячи зі свого особистого досвіду. Всі батареї опалення мають практично однакові розміри. Відмінності є, але незначні. Так от було відмічено, що при висоті стелі в 2,7 метра, одна секція може обігріти площу, рівну 1,8 квадратним метрам.
    Наприклад, кімната має площу 25 м2. Проводимо розрахунок: 25/1, 8 = 13,8. Тобто, 14 секцій необхідно буде встановити.
    Коефіцієнти коригування потужності
    Їх два: зменшення і збільшення.
    Коефіцієнти зменшення потужності застосовують таким чином:
    • Якщо на вікнах встановлені пластикові багатокамерні склопакети, то показник множиться на 0,2. (насправді, мабуть, не на 0,2, а треба змінусувати 0,2, тобто помножити на 0,8 - це моя примітка).
    • Якщо висота стелі менше стандартної (3 м), то застосовується понижуючий коефіцієнт. Його визначають як відношення фактичної висоти до стандартної. Приклад - висота стелі дорівнює 2,7 м. Значить, коефіцієнт розраховується за формулою: 2,7 / 3 = 0.9.
    Коефіцієнти збільшення потужності беруться до уваги у таких ситуаціях:
    1. Якщо висота стелі вище стандартного розміру, то коефіцієнт підраховується за тією ж формулою.
    2. Якщо квартира є кутовою, то для підвищення потужності опалювальних приладів застосовується коефіцієнт 1,8.
    3. Якщо радіатори мають нижнє підключення, то до розрахункової величини додають 8%......
    http://economstroy.com.ua/stroybriga...y-opalena.html

Да, і не забудьте за батареєю наклеїти екран з фольги, щоб опалювати квартиру, а не стіну.

ось ще корисний лінк
    http://yakrobitiremont.pp.ua/radiato...j-yak-vibrati/
    Banned

думаю твердотопливный котёл поставить в доме загородном. Нормально он отапливать будет?
    Пророк

Да, і не забудьте за батареєю наклеїти екран з фольги, щоб опалювати квартиру, а не стіну.
    Наклеены были за всеми батареями. У меня два балкона, теперь застеклены оба, за теми батареями вешать уже не буду, оставлю только на кухне
+ Ответить в теме
Страница 14 из 14