Ольга Вікторівна Білоус зараз у тяжкому стані знаходиться у Полтавській обласній лікарні. У 46-річної жінки вже багато років хвороба Крона. По суті – це хронічний коліт, який викликає спайки та язви у кишковику. Зараз Ольга знаходиться у реанімації із тяжкою кровотечею. Для лікування необхідна донорська кров.
– Для лікування необхідна донорська кров. Усі ті ліки, що зараз дають Ользі, викликають алергічну реакцію, – розповіла Тетяна Мороз, подруга жінки. – Одна доза – кров 10 донорів (близько 2-3 літрів).
Усіх небайдужих запрошують завтра, 1 серпня, на 8.00 до станції переливання крові за адресою вул. Шевченка, 23 (Полтавська обласна лікарня). Жінці зараз як ніколи потрібна допомога полтавців, адже в жінки нікого немає і справлятися із негараздами їй допомагає лише подруга Тетяна Мороз.
Ольга Вікторівна працює старшим викладачем кафедри соціальної роботи у Полтавському інституті економіки та права. Викладає соціологію. По життю вона сповідує волонтерську діяльність, активно бере участь у житті Полтави.
Саме напередодні загострення хвороби вона організувала конференцію з молодіжного лідерства спільно із волонтерами Корпусу Миру. В останній день конференції хвороба викликала ускладнення та ниркову недостатість.
тут

апд.:
Группа не важна. Нужна любая.
от і кажіть, що всі ці теми - фігня. неправда. ось пише людина

Александр Алиев
Спасибо всем кто сдал кровь для Ольги Викторовны. Пришло три человека через интернет. Ей стало лучше, появилась надежда что "вытянут".
Еще нужна кровь ,желательно первая положительная. Если нет таких доноров- возьмут любую, но нужно большее количество.
Завтра станция переливания крови не работает. Доноры нужны на понедельник.