Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 23 из 23.
    Нервова, курррва

Re: Звернення до пішоходів – ОЖЕЛЕДИЦЯ!

Ялина, ага. Нехай його хтось зіб"є, бо він не може спуститися в перехід.
    Незнання закону не звільняє від відповідальності!
    Він же з хати якось вийшов!

Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я підтримую штрафи за перехід у неналежному місці. колись, правда, шось таке намагались ввести, і може й норма є, але як завжди.... без контролю всьо таке... ефемєрноє)
    а у нас за такое если есть вод. права наказывают как за проезд на красный, а если пьяным поедешь на велике и есть вод. права то прощайте права месяцев на 6
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Незнання закону не звільняє від відповідальності!
    якого іменно закону?
    літні люди, думаю, отлічно понімають всю небезпеку отакого ходіння. але йдуть. бо через перехід їм нема сил іти. з хати вийшов, бо є потреба, і нікуди ти не дінешся, з вікна ж не вистрибнеш (хоч перехід депопало схожий на цей ... хм.. крок). а коли є варіанти: іти по сходам чи так шоб без, обирають друге.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а у нас за такое если есть вод. права наказывают как за проезд на красный, а если пьяным поедешь на велике и есть вод. права то прощайте права месяцев на 6
    та чули ми про таке. непогана ж ідея канєшно. я ш кажу: підтримую штрафи для неслухняних пішоходів. підтримую обладнання пішоходних переходів, підлаштування їх під оті проблемні місця в місті, де переходять традиційно дуже багато людей (як приклад: небезпечна ділянка біля зуп. чайковського, де люди перебігають до зупинки через дуууууже насичений авторух, хоч за 15 метрів є світлофор і перехід). я за велодоріжки (*а шо не можна помічтати, да?*). я за перевиховання нашого способу мислення загалом. бо якшо фарами не мигнули то можна не пристьогуватись. шо якшо нема потенційної небезпеки (читай: не накладуть штраф) то можна розслабитись і получать удовольсвіє.
    часто приводять приклад про те, шо ми ніколи не будем чекати зеленого, якшо горить червоний і дорога пуста. ми будем переходити. і так по жизні)
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы