Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
  • 3 Сообщение от Ялина
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
    Серега...
    World

Еще один памятник в Полтаве...

На территории студгородка Полтавского национального технического университета имени Юрия Кондратюка появился памятник «Гранит науки».

Проект памятного знака разработали сами студенты. Лучшая работа была отобрана на сентябрьском конкурсе при университете. Участникам отбора было предложено воплотить в бронзе успех студентов. Городская власть с учетом этих предложений обещала благоустроить территорию университета.

Как сообщает пресс-служба мэрии Полтавы, на конкурс было подано 155 работ. Лучшим был признан эскиз Александра Рябко и Лилии Цимбал. Памятный знак представляет собой сову, сидящую на стопке книг. Скульптура установлена на каменный постамент.

На торжественной церемонии открытия памятника студенты произнесли символическую клятву преданности учебе. Городской голова Андрей Матковский пожелал студентам, чтобы этот «гранит» был им по зубам и обязательно помогал во время сдачи зачетов и экзаменов.

Пророк

Re: Еще один памятник в Полтаве...

не повідомляють, референдум був?
    escape_the_sofa

Маразм крепчал.
    Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    сову, сидящую на стопке книг.
    А фото есть?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от jamlife Посмотреть сообщение
    Маразм крепчал
    це ви про що?

пам'ятник дуже гарний, кращий за книжечки коло нового корпусу міськради.
    Ответ Сообщение от jamlife Посмотреть сообщение
    А фото есть?
    в новинах по "Місту" сюжет.
    В Полтаві з'явився «Граніт науки»
    25.11.2009

На території студмістечка Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка постав «Граніт науки». Над створенням cкульптури працювали викладачі та студенти архітектурного факультету вишу. Біля щойновідкритого пам'ятника студеї виголосили символічну клятву у визнанні та відданості «Граніту науки». Більше – в матеріалі В'ячеслава Джигана.

Конкурс проектів на кращий символ успіху студентів «Граніт науки» у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка оголосили на початку вересня. Відкрили пам'ятник вже в листопаді.

Над створенням скульптури під чітким керівництвом викладачів працювали студенти архітектурного факультету технічного університету. Всього проектувальників було троє.

/Ярослав Перець, співавтор пам'ятника «Граніт науки»

Я думаю, що ця робота стане символом нашого університету. Я думаю, нам це вдалося, а глядачу - судити/

Колега Ярослава у створенні «Граніту науки» Володимир відповідав за образ мудрої сови. Свою місію, вважає, виконав.

/Володимир Бутко, співавтор пам'ятника «Граніт науки»

Щоб надихало на навчання, щоб побачити, якщо птах, і той прагне до мудрості, то тим більше людина повинна прагнути до неї/

Третій проектувальник, колега Володимира та Ярослава, – Рябко Олександр.

Самі ж студенти новим пам'ятником задоволені.

/Оксана Бічуріна, голова студентського самоврядування ПНТУ ім. Ю.Кондратюка

Я думаю, що відкриття цього пам'ятника «Граніту науки» дозволить нашим студентам краще підготуватися до екзаменів, адже з'являться нові традиції, якими вони можуть користуватися під час сесії/

«Дощова погода під час відкриття пам'ятника - це добрий знак для студентів», - зазначив почесний гість презентації «Граніту науки», міський голова Полтави Андрій Матковський.

/Андрій Матковський, міський голова Полтави

Я впевнений, що граніт науки у нас з'явиться і в студентському сквері, і сьогодні є переможець конкурсу, проектна документація. І скоро ми побачимо ще один граніт науки/

«Новий «Граніт науки» просто зобов'язаний закликати прихильність фортуни до студентів», – вважає ректор Національного технічного університету Володимир Оніщенко.

/Володимир Оніщенко, ректор ПНТУ ім. Ю.Кондратюка

Кожен студент, коли йде на екзамен, він запрошує і притягує всі сили для того, щоб отримати якнайвищу оцінку. Колись це була п'ятірка, а тепер - сто балів. Хотілось би, щоб і ця скульптура приносила вам успіх, щоб ви отримували найващі оцінки і найвищі бали/

Студенти вишу започаткували нову традицію – давати символічну клятву біля щойновідкритого пам'ятника.

В'ячеслав Джиган
    escape_the_sofa

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Маразм крепчал
    це ви про що?
    Харе памятники валять. Бабки отмывать. Дороги бы сделали.
    Пророк

даааа, я сьогодні побачила ту сову але не роздивилась як слід)
    там у нас обладнали курилку, а як памятник відкрили то чомусь сьогодні вхід туди був закритий на замки
    таке
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    не повідомляють, референдум був?
    та Ви шо! ето ж із розряда галушки і зовсім не в том списку, де пам’ятники по результатам референдуму встановлюють. таке, ще й гроші тратить )))
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    як памятник відкрили то чомусь сьогодні вхід туди був закритий на замки
    таке
    та то ж шоб в бичках перед приїздом кой-кого сова не утонула. красоту, хто ж як не ти должна про це знать, її бєрєчь нада. гггг
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    та то ж шоб в бичках перед приїздом кой-кого сова не утонула. красоту, хто ж як не ти должна про це знать, її бєрєчь нада. гггг
    так то вже було опосля приїзу койкого. койкий ма’ть велів закрити бо нічо там сидіти на нових лавочках, ще поламають це ж студенти, а студенти то плєбєї. то я так ласково зву їх, топто нас:)
+ Ответить в теме