Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей134Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 18
Показано с 51 по 60 из 173.
    Гуру

Re: Убийство на Половках

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Regen, ви ходите під мостом?
    А проїхати зупинку важко? А потім йдіть собі.
    Не важко, але не буде тоді куди йти. Й повторюю, я ходжу не сама, нас, прогулюющихся, буває 4,5,6 осіб та більше. Але дяка, що переживаєте

MaK
    Постійний відвідувач

Кароче появилсо новый маньячокс
    Люде - НЕ ХАДИТЕ ПАД МАСТОМ!!!!
    Там маниячит маниячок!
    Пророк

чи ви усі вночі працюєте?
    після навчання їду на роботу і, буває, затримуюсь до вечора, години до 10-ї можу навіть. під мостом не ходжу, звичайно, бо мені в іншу сторону, але справа ж навіть не в мості, якшо на те пішло. шо, мало прикладів нападів і побиття в більш людних місцях? та ні. те, шо я обмину мост на таксі (теж, до речі, окрема тема про їхню безпечність), не гарантує безпеку за мостом.

просто ноу коментс
    а шо саме в цих двох фразах змушує вас утриматися від коментарів? бо я непойняла, якшо чесно.
    part of me

Перестануть люди ходити під мостом, почнуть валить в іншому місці. Та й на всіх таксів не вистачить і навіть, якщо всі будуть на них їздити, можна і до під’їзду не встигнути добігти.
    Філософф

От і маєте. Сьогодні зустрів стару знайому. А вона мені відразу питання в лоб: ти знаєш, що на Половках орудує маньяк?
    Здібна учениця

Олесь, у нас всі на роботі гудуть (ми на Половках:)) версії найрізноманітніші: і травми, і вбивства, і навіть разчлєньонка... ех..."Утопився! Повісився!"(С)
    змія болотяна ОЧКОва

Olio, "кузнец вакула утопился! нет, повесился! Нет утопился, я сама видела, как на мосту повесился!" ну, чи шось таке. ВВС - це називаеться.
    Пасажир

http://www.misto-tv.poltava.ua/news/5461/

Наприкінці літа у лісовому масиві на Половках (так званий Гришкин ліс) сталося 2 пограбування
    6.10.2009

В обох випадках жертвами стали жінки. Причому, і перша, і друга потерпіла однаково описували грабіжника: чорна шапка з прорізами для очей, у руках - ніж. До того ж, обидві жінки були переконані: нападник - зовсім юний. Коли правоохоронці затримали підозрюваного, описи громадянок підтвердилися - затриманому наразі лише 15 років. Про причини, що штовхнули неповнолітнього на кримінальну стежину, та про наслідки, які матимуть його дії, - далі у сюжеті Олександра Круміна.

Перевіряючи територію Київського району міста з метою стабілізації оперативної обстановки, міліціонери разом з бійцями спецпідрозділу «Беркут» та військовослужбовцями у так званому «Гришкиному лісі» зупинили юнака. Той сказав міліціонерам, що просто гуляє лісом, адже живе неподалік. Але знервованість хлопчини змусила правоохоронців провести огляд його речей. І не дарма: у рюкзаку юнака знайшли ніж та спортивну шапку з прорізами для очей. Саме наявністю цих предметів запам'ятався пограбованим жінкам злодій.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ по взаємодії зі ЗМІ

Грабіжником виявився 15-річний мешканець міста, студент 2 курсу одного з технікумів міста. При спілкуванні з правоохоронцями хлопець зізнався у скоєному та повідомив: до злочину його підштовхнуло непорозуміння та суперечки з батьком/

Як виявилося, хлопчина разом з сестрою з 2 років виховувався без матері. Батько більшість часу проводив на роботі, відтак, уваги сину майже не приділяв. Навіть свого часу віддав його до школи-інтернату. Коли син вчився, батько теж не особливо тішив його своїм товариством.

Навіть по закінченні школи той віддав сина вчитися саме до того технікуму, куди побажав сам. Навчання не подобалося юнакові, тому і почав прогулювати заняття. Це, у свою чергу, викликало ще більші непорозуміння з батьком. Влітку цього року конфлікти з родичем змусили неповнолітнього піти з дому. Кілька днів хлопчина жив у Гришкіному лісі поруч з власним домом. Коли ж кишенькові гроші закінчились, вирішив здобути їх шляхом крадіжки.

/Затриманий

Я посварився з батьком, не було на що жити, і я пограбував 2 жінок, щоб були гроші на їжу/

Спершу юнак просто підбіг до жертви та вирвав сумочку у неї з рук. Наступного разу, для надійності, на справу прихопив з собою ще й розкладного ножа.

Наразі проти підлітка порушено кримінальну справу за ст. 186 ККУ «Грабіж». Схоже, найкращі роки життя хлопцю доведеться провести за гратами, адже покарання тут – до 4 років позбавлення волі.

Олександр Крумін
    Воно?..
    Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Воно?..
    Кто его знает. Я читал это сообщение, но в нем сообщается о "в конце лета", а в поднятой здесь теме речь шла о конце сентября.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Вбивство було. Але воно було не під мостом, а в промзоні (чи десь поблизу с.Яр, Супрунівки, точно не скажу, але така подія була, може про неї і розповідали топікстартеру). Можливо то співпадіння, але хлопець 15-ти років убив жінку. При чому вбивство дуже жорстоке і садистське.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 18

Теги для этой темы