Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей134Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 18
Показано с 11 по 20 из 173.
    Нервова, курррва

Re: Убийство на Половках

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    про результати, да. хоть по факту порушення справи інфа в наявності.
    Нууу це нам багато сказало.))))
    А про Кравченка взагалі капєц! Та й про Кірпу!
    Існує нормальна собі стаття за доведення до самогубства. І далі шо?
    А Кравченко так чарівно самогублювався, шо аж двічі вистрілив у себе: перший раз у рот (мать, не понравилось послєвкусіє), другий - у висок (здається).
    І шо? Будь-яка людина адекватна зрозуміє, шо це абсурд, але справа закрита - самогубство!
    А я тут шось кіпішую по мєлочам!)))

Пророк

А какие у нас в Полтаве СМИ? Так, региональные и муниципальные рупоры, и не более того.

Телевизионщики и журналисты должны везде иметь своих информаторов. Их журналисты и съемочные группы должны быть готовы выехать по первому звонку будь –то очевидца или знакомого, чтобы в числе первых прибыть к месту события или прошествии и освещать, информировать ...

Но у них на это нет ни денег, ни компетенции, ни разрешения. Ведь когда мажор сбивает пешехода, телевизионщики и журналисты там ни к чему, ведь фальсифицировать дело начнут еще на том этапе...

Шо мають говорить МВС і міська влада? "увага, увага! померла жінка!тривае слідство"? чи шо?

Существует сайт ГУМВС України в Полтавській області . Информация о криминальной ситуации в городе должна там освещаться наравне с информацией и раскрытии различных резонансных дел. Но вы там можете почитать о спартакиаде, в которой взяли участие сотрудники райотделов, но рубрика "добові зведення" уже давно игнорируется. Наверное, это просто какой-то сержант сайт создал, хобби у него такое. А информировать общественность о ситуации в городе? Наверное, то мои глупые выдумки. Извините, пожалуйста.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Телевизионщики и журналисты должны везде иметь своих информаторов. Их журналисты и съемочные группы должны быть готовы выехать по первому звонку будь –то очевидца или знакомого, чтобы в числе первых прибыть к месту события или прошествии и освещать, информировать ...
    я так розумію, Ваша сфера діяльності пов’язана з транспортом? телевізійники і журналісти ж не говорять, шо Ви повинні і шо не повинні робити, де, кого мати і як виконувати свою роботу.
    Информация о криминальной ситуации в городе должна там освещаться наравне с информацией и раскрытии различных резонансных дел.
    Ви вважаете правильним публікувати інформацію про перебіг розслідування, якщо таке ведеться? Вони повідомляють про все, шо треба, тоді, коли це можна робити. навіть з подробицями.
    Пророк

я так розумію, Ваша сфера діяльності пов’язана з транспортом? телевізійники і журналісти ж не говорять, шо Ви повинні і шо не повинні робити, де, кого мати і як виконувати свою роботу.
    Немає різниці, з чим пов’язана моя робота, - з космосом, транспортом, чи з вирощуванням огірків. Я громадянин України. На даному форумі я висловлюю свої думки. Я помиляюсь? Аргументуйте, а не переводьте стрілки.
    Ви вважаете правильним публікувати інформацію про перебіг розслідування, якщо таке ведеться? Вони повідомляють про все, шо треба, тоді, коли це можна робити. навіть з подробицями.
    Мабуть, хтось із керівництва ГУМВС вважав за потрібне створити сайт ГУМВС України в Полтавській області, щоб оперативно інформувати громадян. Також, там була передбачена рубрика «Добові зведення», але вона давно ігнорується. Чи я марю? ГУМВС повинно оперативно інформувати про всі випадки, які сталися протягом доби, а не колись, коли їм заманеться, чи здасться своєчасним. А от інформацію про перебіг слідства та його деталі, вони не повинні інформувати. І досить мене пересмикувати, я ніде не вимагаю того, в чому ви намагаєтесь мене звинуватити. Міліція повинна проінформувати громадян про факти, які сталися.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

ГУМВС повинно оперативно інформувати про всі випадки
    Є таке поняття як таємниця слідства, про яку ви мабуть не чули.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Є таке поняття як таємниця слідства, про яку ви мабуть не чули.
    Информирование граждан о факте убийства, драки и т.д., не имеют никакого отношения к тайне следствия.
    Новачок

Добові зведення на сайті міліції,зокрема і полтавської, для того щоб відчитуватися перед міністерством і для статистики. Там тільки поверхнево те, про що можна казати. І все.
    Філософф

Імхо, Анейша не права. Сам факт злочину має бути оприлюднений. Якщо він не оприлюднюється, то історія обростає купою чуток і подробиць, які насправді не мають місце. Уважно перечитайте пост юзера, який розпочав тему. Через брак інформації юзер не може зрозуміти, чи то одне й те саме вбивство, ЧИ СТАЛОСЯ ВЖЕ ДРУГЕ. Подібним чином і народжуються чутки і історії про маніяків, яких насправді не існує. А усе це через приховування САМОГО ФАКТУ ЗЛОЧИНУ, а не подробиць слідства.
    Пророк

Ответ Сообщение от Мавка Посмотреть сообщение
    Добові зведення на сайті міліції,зокрема і полтавської, для того щоб відчитуватися перед міністерством
    Перед министерством они отчитываются другими методами и по другим каналам связи.

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Імхо, Анейша не права. Сам факт злочину має бути оприлюднений. Якщо він не оприлюднюється, то історія обростає купою чуток і подробиць, які насправді не мають місце. Уважно перечитайте пост юзера, який розпочав тему. Через брак інформації юзер не може зрозуміти, чи то одне й те саме вбивство, ЧИ СТАЛОСЯ ВЖЕ ДРУГЕ. Подібним чином і народжуються чутки і історії про маніяків, яких насправді не існує. А усе це через приховування САМОГО ФАКТУ ЗЛОЧИНУ, а не подробиць слідства.
    саме так
    Серега...

Ответ Сообщение от Мавка Посмотреть сообщение
    Добові зведення на сайті міліції,зокрема і полтавської, для того щоб відчитуватися перед міністерством і для статистики. Там тільки поверхнево те, про що можна казати. І все.
    Существуют "добові зведення" в них отмечается за сутки сколько совершенно преступлений, сколько раскрыто "по горячим следам"и"за давностью", конкретно по службам (КР,ВБНОН,ВДЭБЕЗ,УБОЗ,........), составлено админ протоколов, сколько умерло, сколько в розыск подано. А есть оперативные сводки в которых все конкретно: кто, когда , что и т.д. Оперативные сводки в СМИ не почитаешь)))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 18

Теги для этой темы