Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 51.
    Особый статус

Газета «Справжньо» № 3-4

Новий номер газети вийшов збільшеним об'ємом та вмістив два номери.

Інформаційна сторінка: http://spravzhno.org.ua

2.0

Re: Газета «Справжньо» № 3-4

збільшеним об'ємом
    а може таки "більший за обсягом"
    пробачте.
    пух.
    Пророк

Нє, звичайно, молодці. Але даремно ви не звернули уваги на нудні поради дочерєй професора Селезньова. Хто вихований не на інтернеті (як-от я, приміром), того відволікають коми. Які є там, де не має бути, але відсутні там, де треба. ну через речення, і просто на вміщеній обкладинці - "... про історичну Полтавщину, та про історію..."; "виставка керамічних скульптур(,) присвячена 300-річчю Полтавської битви(,) відбулася..." і так скрізь. "нічь" насправді "ніч". ну як же...
    вибачте за критику.
    є і змістовні зауваження, звісно, але тут уже хто що полюбляє.
    змія болотяна ОЧКОва

Victorious, от правду ж кажете. проглянула газетку в транспорті, тому далі всьо дуже коротко.
    по суті - непогано. але знову ж таки, відволікають помилки. біс із нею, з пунктуаційой. "сприянню культурного просвітництва", "на Паризькій комуні", ""Поле Полтавськой битви" запровадив" і те де і те пе.
    непогано було б вказати автора і назву книги (витримки на 10 сторінці). суб’єктивне, але мене "смущает" подача матеріалу двома мовами. читаєш одну статтю, а тут бац - шось не то. АААААА это же русский!
    ПИСИ: а так, всьо карашо!
    ПИПИСИ: забуло. ще стаття про кіно. я так і не поняло про шо вона. або надто затягнутий "вруб", або я гублюся в трьох соснах.
    Нервова, курррва

aneisha, так я так і не пойняв тобі воно понаравилось чи нє?! і як багато ти там не пойняв, а? бо просто мать прикольно вистьобати от. для того й читаєм. а шоб таааак понаравилось, то де.... міня нє прьот такоє!!!
    Особый статус

Маю пропозицію.
    Всі, хто відчуває в собі коректорські здібності не на слові, а на ділі - приєднуйтесь до нас!
    Вимоги: наявність вільного доступу до будь-якого принтера для роздрукування тексту (правити на папері легше і ефективніше), а також наявність вільного часу для швидкого коректування (в межах однієї доби: зранку отримуєте текст у Ворді на електронну пошту, друкуєте, правите, потім правите вордівський файл і ввечері або й раніше відсилаєте назад).
    Чекаю на відгуки.
    2.0

ага, а ще слово "красота" ріже. і дві однаковісінькі статті - одна від аффтара про річку і природу, а інша - про гори і пророду від дівчини Ані Жорняк, мабуть родички видавця. але, таваріщ про Більськ написав непогано, ну і Аня ця, з точки зору апшибок.
    Про День гончара якась ахінея. Ні ідеї тусовки, ні думки організаторів... а про то шо глина - силікат і в книжках пишуть. Типу нехіло б апрєділіться, про шо ви - про глину, чи про свято таки.
    І ще, чисто суб"єктив: на форумі пан Йонші обстоює ідею шо Хьорст - геній, і друкує "гєніальні" опуси (жалко, ніззя ругацця) про то шо, прєзіки це зло. Я розумію, шо редакція може не поділяти думку автора, але визначтеся будь-ласка з вашою культурною чи моральною позицією. Я б подивилася, шо писав би Еволюционер будь би він жінкою, про небажану вагітність. А так - шо там - всунув і пішов, а ти дарагая розхльобуй, бо гандони це зло. Ну це так, відповідь Умному Чілавеку на його опус. Можете передать.
    А взагалі, це якось неправильно, вам ваші критики рейтинг набивають. Де восторжонние возгласи фан-клубу? чи воно для них "такоє": похвалить нічого, а ругацця з друзями нехарашо.
    змія болотяна ОЧКОва

sharasha, та нє. хароша гезєтка, просто "мєлкі капості" впадають в око і портять загальну картину. а шо я? я нічо! я - буквоїд, хочу читать какчєствєнне, от і вякаю.
    Особый статус

nickeler, мне все больше кажется, что с тобой бесполезно спорить, ибо ты неадекватна :) ты перевираешь слова оппонента (то есть мои), гиперболизируешь любые высказывания, преломляешь чужие мысли своим сугубо субъективным взглядом на мир, который сдается мне крайне негативным (в трансакционном анализе это называется "я хороший - все плохие"). Все мы имеем своих тараканов, но нельзя же так бесстыдно их демонстрировать, пани Никелер!
    1. Я нигде не говорил, что Херст - гений.
    2. Херст нигде не показывал в своих работах идею "больше трахайтесь!" (может ты спутала с Гигером?), поэтому вообще не вижу связи между ним и статьей о сохранении моральности у детей.
    3. Будучи женщиной нефик позволять каждому встречному "всовывать и идти дальше", если вы себя цените.
    4. Две статьи о природе очень удачно совпали по духу, что демонстрирует, что не я один так думаю.
    5. О дне гончара было сказано лишь на первой странице. Большая статья на развороте вообще о глине и развитии гончарства, фотографии демонстрируют разные проявления керамики за это время. Отдельная статья посвящена выставке "Обереги пам'яті", и в ней достаточно ясно подана ее идея. Если все это как то перемешалось у тебя в сознании, то, возможно, ты слишком спешила все просмотреть.
    2.0

сєкундочку, знач як Нікелер на форумі такраканів розводить ніззя, так комусь для них можна племферму у вгляді газєти. чічас.
    Єсть таке поняття, як особливості верстки, підбір матеріалу. Кілька статей схожої тематики мають доповнювати одна одну, а не копіювати. Якщо копіюють - висновок один: вам нічого ставити в номер абощо. Хоча мені по суті, пофіг.

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    Будучи женщиной нефик позволять каждому встречному "всовывать и идти дальше", если вы себя цените.
    це знову ж таки, не мужику вирішувати.
    Херст нигде не показывал в своих работах идею "больше трахайтесь!"
    ага, а кишки назовні дуже сприяють підвищенню моральності в суспільстві.
    , возможно, ты слишком спешила все просмотреть.
    нема там чого багато смотрєть. в мене логічне питання: якщо ви так агресивно реагуєте на зауваження людей, які хоч тріхо, та шарять, нашо ви цю газету випускаєте? для становлення власного я? чи не відчуваєте відповідальності перед тими, хто ще менш розумний за вас (молодняк)? зараз всьо смєшалось, коні люді, а раніше всі люди рівнялисмя на газетний правопис, на вимову радіоведучих. от коли вони читають стилістично неправильні речення у вашій газеті, як ви думаєте, рівенб їхньої культури буде вищим?
    і не нада на мене ругацця. я розумію, вам абидна, але якщо взялися то або бездоганно, або будьте готові.
    і все ж таки, де ваш фан-клуб?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя