Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 51.
    Нервова, курррва

Re: Газета «Справжньо» № 3-4

Yonshi, пацаньонок, молоко на губах не обсохло шоб так з поважною тьотьою говорити! можу за вуха притягти до видавців, шоб розказали, шо і як треба верстать, писать і видавать. Не можеш срать, не мучай *опу! І не мни себе великим журналістом!
    А будеш ображати, наб'ю морду! мені не впадло!

2.0

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    и я не понимаю, чего ты нашу газет читаешь? брось эту затею и не напрягайся! ))
    я ще багато всякого читаю... всякі там ЯДи, Полтава Мейди, Колізеї, покойну Молодіжну газету, покойну Молодь Полтавщини... знаєте, типу професійний інтерес. Якщо мені хтось з цих новоутворень сподобається, можливо я щось для себе вирішу. Поки що всі вибішують.
    ЗІ: мої два, ні три, наулюбленіші видання - Україна Молода ("сходіть" туда вчитися вестці), журнал "ШО" (там можна повчитися писати про контркультуру і культуру) і нині теж поки що покійний журнал "Україна" - геніальне глянцеве видання. настольна книга в галузі періодики.
    А, і ще журнал "Ї", доводиться завантажувати ПДФи, бо купити можна в Києві, і за 50 і вище гаріків.
    а взагалі, читайте більше і буде вам щастя.
    ЗЗІ: давайте і тут припинимо розмову. ви все рівно не настроєні на конструктив.
    Особый статус

nickeler, конечно-конечно, на тебе и закончим)
    Пророк

дивно, звичайно, як людям не вистачає щодня сварок в громадському транспорті, на вулиці. як вони їх шукають ще й по інтернетах...
    вважаю це основною пробелю полтавських (та й не лише, певно) творчих людей: обособленість, нездатність до співпраці, допомоги. ліпше виясняти відносини на форумі, аніж допомогти. я от зголошуюсь в силу своїх коректорських можливостей вичитувати матеріали газети "Справжньо", хоч ще її в руках не тримала).
    нікелер, шараша, йонші (вибачайте, шо не транслітом), припиніть беззмітсовний срач. ви може просто не зійшлись характерами, а тут вже до бійки (хоч і віртуальної) доходить. смішно читати навіть:)
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    ERNE, я об этом думаю, но изначально идея была именно в материальном носителе. для ознакомления ведь не сложно пойти и взять ее "за так"?
    Ну уже как бы ознакомился. :)
    Но, имхо, сделать доступным электронный вариант газеты определенно стоит.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я от зголошуюсь в силу своїх коректорських можливостей вичитувати матеріали газети "Справжньо"
    А ви коректор, я перепрошую? Чи хто? такі всі одразу журналісти познаходились, шо капєц!
    Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    ви може просто не зійшлись характерами, а тут вже до бійки
    Отож, якби ви й були журналістом, ви би теж так реагували на безмістовний срач на шпальтах тієї газетки.

Ответ Сообщение от ERNE Посмотреть сообщение
    Но, имхо, сделать доступным электронный вариант газеты определенно стоит.
    Ото така вона вам видалась "стоящая"!???)
    Пророк

sharasha, Нервова, курррва (с)
    Нервова, курррва

Ялина, попереджено ж!
    Особый статус

ERNE, тогда, наверное, нет смысла в бумажной газете, не считаешь?

Ялина, так, дякую! і за розумні доводи теж. співпраця - це те, до чого я всіх закликаю, для чого газета власне і створювалася.

sharasha, попей "новопасит", контрастній душ, зарядка, упорядоченная половая жизнь, сбалансированное питание, все дела... :)
    Нервова, курррва

Yonshi, Зразу видно - мужик із тебе нікудишній!!! Какой смєлий: "половая жізь"... Мда, ти-то мать себе задовольняєш кожного ранку?! Маладєц!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6