Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 5 из 5.
 1. #1
  Offline
  Пасажир

  Транспортные новости Полтавы


  Недавно в Полтаве появился ещё один, второй по счету в Полтаве низкопольный автобус.
  Его фотографии в Швеции и в Полтаве, фото салона а также комментарии вы можете просмотреть здесь: http://transport.poltava.ua/bus_volvo_vi1525aa.html

 2. #2
  Offline
  Частий гість
  Question

  re: Транспортные новости Полтавы


  Це звичайно, дуже добре, хоча й всім комфортно не буде, тому що за натовпом пенсіонерів-бабусьок, які читають молоді мораль на весь автобус цього самого комфорту не помічаеш, а стоїш і думаєш "Хоч бі швидше вискочити"
 3. #3
  Offline
  Пасажир

  re: Транспортные новости Полтавы


  Традиційно "міяця для молоді" знаходяться височенько - останній ряд :)
  http://transport.poltava.ua/avtobus/...0609_14_ae.jpg

  Та і вказаний вами континген, переважно, обирає все ж таки транспорт іншого типу :)
 4. #4
  Offline
  Частий гість

  re: Транспортные новости Полтавы


  Нескажіть, я досить часто, в годину пік стикаюсь у "Богдані" хоч з однією Бабулькою, яка добросовісно лає молодь за те що їй не дають сісти, але не заспокоюється навіть тоді, коли хтось таки поступиться.... А немогла б вона посидіти вдома пів години і їхати коли більшість уже буде на роботі
 5. #5
  Offline
  Пасажир

  re: Транспортные новости Полтавы


  На маршрути виходять найкращі
  Введено в дію рішення конкурсного комітету по визначенню переможців конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. Нагадаємо, конкурс проходив у три етапи 1, 2 та 3 червня. За їх результатами на маршрути після укладення договору з міськвиконкомом вийдуть 22 перевізники. Серед них – ПП «Автомир», КП «Полтаваелектроавтотранс», СП «УМАК», ПП «Полавто-експрес», ТОВ «Шорт», ПП «Норд-ост».

  Міський голова Андрій Матковський зазначає: конкурс проведено максимально прозоро. Влада довірила маршрути найкращим, але за якістю обслуговування пасажирів буде суворо стежити. Андрій Матковський додав: « У Полтаві монополії у сфері перевезень немає, є здорова конкуренція».

  До речі, на засідання конкурсного комітету задля суворого контролю за дотриманням законодавства і для упередження будь-яких порушень та зловживань були запрошені представники відділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю УСБУ в Полтавській області, прокуратури міста, спеціалісти обласної прокуратури з питань нагляду за дотриманням і застосуванням законів на транспорті, Державного комітету України з питань регуляторної політики в Полтавській області та Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету. Зауважень щодо проведення конкурсу від вище названих структур не надійшло.

  Підсумки конкурсу оскарженню не піддав жоден з тих перевізників, хто до переліку переможців не потрапив.

  Рішення про підсумки конкурсу стосовно визначення автомобільних перевізників для здійснення перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м.Полтава буде опубліковано в газеті «Полтавський вісник».
  http://rada-poltava.gov.ua/news/2009/6/18/26398726/

  Какие планируются изминения в маршрутах можно посмотреть здесь:
  http://transport.poltava.ua/bus_route_081114.html


  Які маршрути продовжать до поля Полтавської битви?

  Як вже повідомлялося, згідно з розпорядженням міського голови Андрія Матковського 27-28 червня буде продовжено маршрути руху 69- ти міських автобусів до зупинки «Пам’ятник» біля поля Полтавської битви. Це рішення прийняте з метою задоволення потреб гостей та мешканців обласного центру у перевезенні до комплексу споруд, пов’язаних із 300-літтям Полтавської битви. Воно стосується автобусних маршрутів № 33 (с.Розсошенці – Інститут зв’язку – поле Полтавської битви), № 80 (м-н Сади-2 – Інститут зв’язку – поле Полтавської битви), № 95 (селище .Горбанівка – Інститут зв’язку – поле Полтавської битви), № 76 (Автовокзал – Інститут зв’язку – поле Полтавської битви), № 93 (ТЦ «Паровоз» - Інститут зв’язку – поле Полтавської битви), № 87 (м-н Огнівка – Маслосирбаза – поле Полтавської битви), № 53 (вул.. Героїв Сталінграду – ПААЗ – поле Полтавської битви), № 64 (Автовокзал – ХПП – поле Полтавської битви), № 59 (Автокзал – Маслосирбаза – поле Полтавської битви), № 65 (с. Вакуленці – Інститут зв’язку – поле Полтавської битви), № 46 (Південний вокзал – Інститут зв’язку – поле Полтавської битви). Транспорт забезпечать місцями для паркування згідно з погодженою схемою.
  http://rada-poltava.gov.ua/news/2009/6/19/67183759/
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ж/д новости
  LAEN в разделе Залізничний транспорт
  Ответов: 190
  Последнее сообщение: 16.03.2020, 23:48
 2. "Новости новости нате ваши новости"
  lexrider в разделе Транспортні новини
  Ответов: 15
  Последнее сообщение: 28.01.2011, 19:47

Теги для этой темы