Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4
Показано с 31 по 32 из 32.
 1. #31
  Offline
  Особый статус

  Re: Газета «Справжньо»


  все з вами ясно :)

 2. #32
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Газета «Справжньо»


  Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
  Так, погоджуюсь. Але ж є різні стилі. Більшість статей вийшла, скажімо, в аналітичному стилі. Текст про літературу можна розглядати як есеїстику (тобто публіцистичний стиль), і в такому вгляді вона також має право на існування.
  Звичайно, різні стилі. про аналітику не можу погодитись. Аналітики там немає. у професійних колах це подекуди називається "розширена інформація", коли крім "що, де, коли" подаються деталі, шматочки інтерв’ю і те де.
  Ессе теж треба обрамляти. говорити читачеві, що він читає саме ессе. по тим самим причинам, які я описала раніше (не вводити в оману).
  кототше кажучи, є дуже багато різних підводних каменів, які новачку (пробачте, якшо я помиляюсь) за один раз важко осягнути, але які є важливими.

  Ol LivaQ, Ви говорите про програму, школу, невміння читати. всі це розуміють і знають. Але, якщо Ви претендуєте на щось, крім " твір на вільну тему", Вам необхідні посилання.
  У будь-якому випадку, якщо Ви пишете "заувагу", маєте зазначити про те, що це "крик душі, бла - бла- бла". бо є люди, які можуть Вам обгрунтовано заперечити, а Ви, крім крапок, не зможете нічим їм зауважити, крім своїх умовиводів і крапок.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 4

Похожие темы

 1. Полтавська молодіжна газета А5 (пілотний випуск)
  admin в разделе Мова та Література
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 10.06.2009, 15:04

Теги для этой темы