Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 32.
    Особый статус

Re: Газета «Справжньо»

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение

То про кого йдеться в газеті? Мабуть таки не про гастарбайтерів, а про остарбайтерів.
    Так, мабуть Ви праві. Ця колонка писалася в режимі "срочно в номер!", можливі огріхи :)

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    діагноз готов! вам нада редактора і коректора. срочно! ну ніззя так писать: "пошук і знаходження культурних явищ", "міськ ДК", "залучитися до наших шпальт", "лайливої лексики". це так, по діагоналі проглянуто було. про коми мовчу. не ображайтеся.
    Цікаво, а чому не можна так писати? Коми ретельно переглядалися, невже щось недогледіли, е? :) До речі, Ви філолог? Чи все таки медичний працівник? Бо, здається, дивитесь на світ "діагнозами", це так дивно...

ну про зміст...мммм, там мало змісту шоб його оцінювати.

але більш детально зможу сказати після вдумливого прочитання. а так "шото в етом есть", але треба работать. при чому немало. всьо сказне - суб"єктив, так шо тапочки прибережіть для інших.
    Можливо треба було б с початку дійсно прочитати газету, перед тим, як висловлювати свою думку? Знаєте, в інеті "теліпання язиком ні про що" вже стає моветоном.

2.0

почитала. да, я філолог, якшо це вам поможе. а ще тріхо шарю в журналістиці.
    без обід, так сказать.
    почну з поганого - статтю про літературу зря ви людям показали. вона ні про шо.
    решта, в цілому непогано, але коми знову ж таки провтикані багато де.
    чому не можна писати ТАК?
    а тому що міськ ДК це напевно міський будинок культури, а значить БК
    лайлива лексика, треба розуміти як "лексика, яка лається", а воно ж типу не так. тому або лайка просто або ненормативна.
    "залучитися до наших шпальт" теж не зовсім коректно. правильніше "на наших шпальтах свої твори" абощо
    коротше, як ви такий обідчивий, то шо з вами говорити. люди роками працюють, а у вас з кущів і зразу в князі. так не буває.
    тематика статей і подача у вас в цілому непогані, але помилки гидять текст неслабо.
    адьос.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    Цікаво, а чому не можна так писати? Коми ретельно переглядалися, невже щось недогледіли, е? :) До речі, Ви філолог? Чи все таки медичний працівник? Бо, здається, дивитесь на світ "діагнозами", це так дивно...
    Можливо треба було б с початку дійсно прочитати газету, перед тим, як висловлювати свою думку? Знаєте, в інеті "теліпання язиком ні про що" вже стає моветоном.
    газетку проглянули. власне, я до стадії вдумливого читання ще не дойшла. Але оті речі, на які було вказано і справді дуже важливі. вони впадають в очі, ще до того, як уважно прочитаєш текст. Я так розумію, що Ви робите газету для розумних людей? а ставлення до них таке, наче для п’ятикласників.
    Вам дійсно потрібна людина, яка на "писанину" буде дивитися професійно. це не наїзд - це порада, аби Ваш продукт був не тільки цікавим, а й якісним.
    Особый статус

Дякую, трохи стало зрозуміліше, шо Ви мали на увазі. З чимось погоджуюсь, з чимось ні. І я не обідчивий, я дуже гарно сприймаю конструктивну критику, я вважаю, що простір для вдосконалення завжди є. Але я не можу терпіти необгрунтованих висловів, та рішень "за мене".

-------------------
    До речі, газету ще можна взяти в Галереї, в Обласній бібліотеці та в музичному магазині на вул. Парижської комуни (здається "Світ Музики")
    -------------------

Про смерть літератури - твір на вільну тему, але ніяк не стаття.
    Проконсультуйте мене будь-ласка, які характерні ознаки СТАТТІ, і чим вона має відрізнятися від фіксування власного бачення ситуації?
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Yonshi Посмотреть сообщение
    Проконсультуйте мене будь-ласка, які характерні ознаки СТАТТІ, і чим вона має відрізнятися від фіксування власного бачення ситуації?
    Можна я? коли в ЗМІ фіксується власний погляд, то автор, або редколегія, має про це зазначати. "я" повинно читатися: "на мою думку", "мені здається", " я вважаю". Ви повинні це подати так, щоб у читача не виникло думки про те, що автор описує об’єктивну реальність. якщо він описує об’єктив і претендує на звання "експерт", то він має приводити грунтовні приклади, опиратися на думку справжніх екпертів, аби потім зробити з них висновок. і усе це читач має знати.

якщо текст - це думки вголос, то це "твір на вільну тему". шо бачу, про то і співаю.
    до того ж, отакі маленькі житрощі, знімають з Вас (редактора і заносника) відповідальність. бо якщо Ваш автор написав опус про те, чого нема, відповідати будете саме Ви. Тьху-тьху-тьху.
    Особый статус

Так, погоджуюсь. Але ж є різні стилі. Більшість статей вийшла, скажімо, в аналітичному стилі. Текст про літературу можна розглядати як есеїстику (тобто публіцистичний стиль), і в такому вгляді вона також має право на існування. Можливо, це породжує нецільність загальної стилістики, але ж ми пробуємо, дивимось як краще, розглядаємо з різних боків...
    Новачок

Про статтю "ні про що"... Ви, пані-філолог, мабуть, ще й педагог. Ви працювали у школі? Знайомились з програмою? Намагалися "втилющити" те, що справді варте уваги на уроках "літератури" в "пропозицію з обмеженим доступом" Міністерства освіти...? Ви...педагог-філолог...знаєте, що можна побачити у книжці, а що "необхідно" показати там для "галочки" в документі...? Знаєте! Ви..."тріхо шарю в журналістиці"...знаєте статистику підлітків, що "забули", як читати...? Знаєте! То не стаття, то "заувага", "сигнал".... Статтю почитаєте в Токмань Г., Демчука О., Ніколенко О., Семенко С., Бойко А. Ми знаємо про кого я;) А відповідати всі будуть... І знову ж таки ми знаємо перед ким... Успіхів та нових ідей! :)
    2.0

Ol LivaQ, а ви точно автор! три крапки де треба і де не треба, це погано, я вам скажу. вчилася і в школі і читала програму. але так є і по іншому не буде. в статті треба визначити головне: що я хочу сказати і кому? хто, що і як? структурувати її кінець кінцем.

Yonshi, літератури на світі купа. якщо ви зробили газету, то мали б з чимось ознайомитися.

писи: як показує практика, ніхто і ні за що не відповідає зазвичай. на статистику підлітків, які не читають впливає дещо інше, аніж школа. всі проблеми йдуть на 80% з сім"ї. якщо мама-папа рисачили по закордонам, а доцю оставили бабці на поруки, а бабця має три класи школи, то звідки та дитина буде черпати культурні висоти? їй присилають тищу баків на три місяці, і вона думає, шо то мало, стає балувана і гарчить на бабцю. не там копаєте, чес кажучи. імхо звісно, але коли мураха, так як я чи ви, лізе проти системи, зазвичай ця махіна або просто не зважає або давить. не намагайтеся поміняти світ маніфестами, бо виходить просто рух повітря. я колись таку само "есею" як ото ви писала, тіки про неформалів. її надрукували. але тепер я точно знаю, як робити не слід.
    Особый статус

а шо ж робити? де копати на Вашу думку? і що з Вами трапилося після виходу статті про неформалів?
    2.0

шо-шо... ума набралася. просто зі мною сіла людина і розказала шо там і по чому.
    останнє, що скажу, варто зразу б попрацювати роки зо два під чиїмсь керівництвом, а то і більше, а тоді братися за щось варте, а тим більше починати бути "главним". чи в вас є такий стаж? більшість, якшо не всі, через це проходили.
    удачі. і думаю на цім в даній темі все. бо знову скажуть шо я зла і кусаюся. гггг
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4