Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  Offline
  part of me

  Автовласник виграв суд у «Візира»


  Визир проиграл суд в Полтаве

  Суддя Кобеляцького районного суду задовольнила адміністративний позов жителя Біликів (Полтавська область) Олександра Слищенка до Кобеляцької роти ДПС.


  У результаті була скасована постанова про накладення на біличанина штрафу в розмірі 300 гривень.

  Сорокарічний Олександр Слищенко 17 лютого отримав листа з Кобеляцької роти дорожньо-патрульної служби. У конверті були копія постанови про накладення на нього адміністративного стягнення за правопорушення і фотографія. На знімку був зображений «Ланос» Олександра на фоні дорожнього знаку «Лелюхівка». І невеличкий напис: «086 км/год».

  «Я був упевнений в тому, що виграю суд. По-перше, я за освітою вивчав радіоелектроніку. І тому небезпідставно вважаю прилад «Візир», на показах якого ґрунтуються претензії «даїшників», недосконалим. У ньому вельми невдало спробували об’єднати два прилади – цифровий фотоапарат і радар. У всьому світі поліцейські в таких випадках використовують прилади, які працюють на основі лазера. Встановлені вони стаціонарно, а не працюють у руках людини, що виключає суб’єктивний фактор. По-друге, я постійно спілкуюсь з автолюбителями в Інтернеті. Вони в один голос стверджують, що практика накладання штрафів на підставі показів «Візира» незаконна», - говорить Олександр.

  Судове засідання тривало майже півтори години. Хоча суддя Тетяна Тесленко заявила, що зазвичай такі справи розглядаються за 15 хвилин. І найчастіше закінчуються на користь ДАІ. Позивачі-автолюбителі просто не можуть документально довести свою правоту.

  «Мої аргументи і докази були викладені на 7 сторінках друкованого тексту. Я доводив, що співробітники міліції порушили цілий ряд статей Закону України «Про міліцію», Цивільного та Адміністративного кодексів», - зазначив Олександр Слищенко.

  Рішення суду ще не набрало законної сили.

  «Даішники» ще мають 10 днів для його оскарження в Харківському апеляційному адміністративному суді. Але Олександр впевнений, що в разі оскарження виграє й там.

  У разі ж програшу справи в Апеляційному суді Олександр готовий дійти аж до Верховного суду України. «Я хочу довести всім українцям, що свої права можна й потрібно відстоювати. У тому числі і простим громадянам, котрі не мають грошей на адвокатів та «блату» у судах», – додав він.

 2. #2
  Offline
  part of me

  Re: Автовласник виграв суд у «Візира»


  Ще відео новин про «Візир»:

  Первый автомобильный. Законность ВИЗИРа


  Водитель судится с визиром


  ГАИ оправдывается по поводу ВИЗИРа


  ГАИ подделывает постановления с ВИЗИРОМ

 3. #3
  --------

  Re: Автовласник виграв суд у «Візира»


  Оооо,ща как начнецу судовые процесы
 4. #4
  Offline
  Пивовар

  Re: Автовласник виграв суд у «Візира»


  Они уже идут - и не на пользу гайцев
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Хто виграв Мазду в ТЦ "Екватор"
  Olio в разделе Життя міста Полтава
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 09.10.2008, 10:06

Теги для этой темы