Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от nickeler
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  part of me

  На Полтавщині встановили «антикризовий стовп»


  У райцентрі Нові Санжари Полтавської області відкрили перший в Україні антикризовий пам'ятник.

  Як повідомляє видання «Україна молода», пам'ятник встановили в самому центрі селища — біля приміщення, в якому розташовані районний суд і прокуратура.

  Автор проекту голова селища Андрій Река, назвав своє дітище антикризовим стовпом.

  «У нас збитки від кризи звикли міряти тоннами, центнерів, гривнями чи доларами, — сказав Река. — Ми ж звернули увагу на суто людський фактор. Адже втрата роботи чи прибутку відбивається в першу чергу на взаєминах між людьми».

  За словами сільського голови, люди стають нервовими, більш агресивними, намагаються «компенсувати» втрати безпідставними закидами, сварками з самими близькими родичами.

  «Тому нехай краще земляки зганяють злобу біля антикризового стовпа, залишають тут весь негатив і приходять додому без цього руйнівного вантажу», - зазначив Река.

  За його словами, дати по голові кризі можна в самий безпосередній спосіб: треба підійти до закопаного в землю дерев'яного антикризового стовпа, взяти величезний дерев'яний молот і вдарити по верхівці стовпа.

  «Як у нас раніше було: приходиш злий додому — і давай виливати негативну енергію на сім'ю і сусідів. А тепер скандалів менше стало. Людей, що бажають «відірватися» (більшість з них - чоловіки) дуже багато — вже третій молот змінюємо", - розповів Река газеті «Нова».

  Також йому належить ідея створення «площі примирення», яка практично завершена.

  «Площа знаходиться недалеко від стовпа - на землі лежить хрест з мармуру, а з чотирьох його сторін стоять ковані стільці. Зараз суддя, перш ніж розвести чоловіка з дружиною, посилає їх подумати ще раз, сидячі на цих стільцях. А взагалі прийшла ідея створити «площу примирення» із-за політиків, які вічно сваряться. Якраз для всіх є стільці — для Тимошенко, для Ющенка, і Яценюка і Януковича», — пояснив Река.
  Миниатюры Миниатюры 16042009092651_5.jpg  

 2. #2
  Offline
  2.0

  Re: На Полтавщині встановили «антикризовий стовп»


  в Н. Санжарах класний голова! і не Річка його прізвище, а Река! виправте будь-ласка, бо це ж як мінімум "Рутою" перекладали. а то шо він натаскав на прибирання все село, то в нього б тіки досвід запозичувати. вони там гребуться щосуботи всією громадою, і двічі вже виборювали звання кращих в Україні за благоустроєм
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: На Полтавщині встановили «антикризовий стовп»


  сегодня утром по ут-1 про этот столб рассказывали - говорят там уже 3-й раз цепь меняют
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 18
  Последнее сообщение: 05.12.2010, 00:50
 2. Ответов: 15
  Последнее сообщение: 04.08.2009, 17:38

Теги для этой темы