Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
 1. #1
  Offline
  Новачок
  Mail

  Предприниматели Черкасс- президенту Украины


  ЧЕРКАСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ОРГАНІЗАЦІЯ
  «ЗАХИСНИК»
  18000, м. Черкаси, вул. Котовського, 51, тел. (0472) 56-57-58

  Президенту України
  01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

  Голові Верховної Ради України
  01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5

  Голові Національного банку України
  01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9  Національним банком України оприлюднена звітність банківської системи за 2008 рік, яка свідчить, що 18 банків групи найбільших отримали рекордні прибутки від операцій до формування резервів - 24,998 млрд. грн. При цьому сума доходу найбільших банків у IV кварталі перевищила обсяг коштів, які вони отримали за перші три кварталу, - 12,17 млрд. грн. Левову частку прибутків банки заробили в кінці року на процентах та комісіях - 19,734 млрд. грн. і 5,744 млрд. грн. відповідно.
  Іще більш загрозливо виглядають показники січня 2009 року, в якому банки сукупно заробили 2,5 млрд. грн. чистих прибутків, що майже в 2 рази більше ніж в січні 2008 року (1,4 млрд. грн.). А в той же період реальна економіка скоротилась на 34 %!!!
  При цьому керівництво банків навіть і чути не хоче про навіть найменші поступки своїм клієнтам. В той час, як у всьому Світі знижують відсоткові ставки, реструктуризують заборгованість, зменшують навантаження на позичальника з метою збереження його платоспроможності, наші банки збільшують проценти, вводять додаткові комісії, зменшують ліміти кредитних ліній, вимагаючи дострокове повернення кредитних коштів. Тобто роблять усе щоб клієнт не мав можливості погасити кредит.
  Саме цікаве, що все це робиться під гаслом захисту інтересів вкладників. Однак, якщо розібратися, першими ворогами вкладників є саме українські банкіри. Саме вони не видають громадянам і підприємствам вклади до закінчення строку дії, а часто і після закінчення такого строку. Саме вони видавали кредити у валюті, що значно збільшило ризик неповернення таких кредитів. Саме вони не бажають йти на компроміс із позичальниками з метою збереження їх платоспроможності. Саме вони не бажають хоч невеличку частину своїх прибутків спрямувати на спільні інтереси підтримки банківської системи.
  З приводу коштів існує дуже гарне прислів’я: гроші люблять спокій. Як показує українська реальність саме дії українських банкірів провокують паніку серед їх клієнтів. Як можна довіряти банку, який в односторонньому порядку змінює умови, укладених ним договорів, не видає своїм клієнтам, належні їм по кредитним чи депозитним договорам кошти, своєчасно не проводить операції по рахункам, повідомляє інформацію про своїх клієнтів сторонні особам, застосовує при спілкуванні з клієнтами відверті кримінально-карані дії (погрози, фізичне і психологічне насилля тощо).
  Таким чином, проблеми банківської системи України на 80 % викликані саме діями українських банкірів, які не бажають іти на компроміси зі своїми клієнтами, а переслідують лише одну мету – збагачення за рахунок повного розвалу економіки України. При цьому в програші залишаться і позичальники, які втратять своє майно, і вкладники, які втратять свої заощадження. А банкіри-олігархи заберуть свої кошти із банків та отримують надприбутки, а банкрутство банківської системи спишуть на кризу.
  Гонитва за спекулятивними прибутками — головна причина деградації банківської системи, яка не залишає їй шансів на подальше існування, по меншій мірі в теперішньому вигляді. Економіці вона просто не потрібна. Знову ж таки за оприлюдненими в ЗМІ даними, за період кризи НБУ витратив на підтримання ліквідності банків більше 100 млрд. грн. І де ці кошти? Жодна копійка з них не потрапила в реальну економіку ні прямим шляхом (кредитування підприємств) ні опосередкованим (кредитування споживачів). Всі кошти банки витратили на скупку валюти. Правильно! Навіщо когось кредитувати, якщо можна купити долар і через місяць його продати отримавши 30-40 % прибутків, які за кредитними операціями можна отримати лише через 3-5 років. І їх зовсім не цікавить, що такі дії знищують економіку України.
  Коли банки заробляли на простих людях мільярди – їм це подобалось. Коли банки умовляли брати будь-які кредити без довідок та перевірок – їм це було вигідно. Коли банкіри нагріли руки на спекулятивному курсі – їх це повністю влаштовувало. А ось коли прийшов час ділити фінансові ризики порівну зі своїми «партнерами» - банки стали в позу, мовляв «самі винуваті – не потрібно було брати кредит».
  Якщо відбудеться в нашій країні народний бунт – його головним винуватцем буде українська банківська система, зажерливість банкірів и недалекоглядність політиків, які так і не наважилися, обмежити банківські доходи та захистити людей та реальну економіку від форс-мажорної ситуації кризи. І якщо найближчим часом цього не зробити, то українська економіка може просто перестати існувати, а український народ зникне з лиця Землі.
  У зв’язку з цим ми вимагаємо

 2. #2
  Offline
  Новачок

  Re: Предприниматели Черкасс- президенту Украины


  негайно вжити заходів як на законодавчому рівні так і на рівні національного банку, якими:
  а) надати позичальникам, які отримали кредити в банківських установах, кредитні канікули шляхом, продовження строків повернення кредитів, відстрочення сплати основного боргу за кредитом договором строком, відстрочення сплати відсотків за користування кредитом тощо;
  б) зафіксувати відсоткові ставки по кредитах на рівні тих, які були на момент укладання кредитних договорів;
  в) дозволити погашення валютних кредитів в гривні по курсу НБУ на день видачі кредиту;
  г) заборонити банкам звертати стягнення на жилі приміщення громадян та основні фонди підприємців та юридичних осіб;
  д) ввести кримінальну відповідальність за відмову у видачі депозитів;
  е) зняти мораторій на дострокове зняття депозитів;
  є) вилучити з обігу готівкову іноземну валюту;
  ж) перевести всі можливі сфери господарювання по прийманню платежів та оплаті товарів та послуг на безготівковий розрахунок;
  з) запровадити механізми добровільного продажу заставленого майна позичальником з одночасним переведенням прав та обов’язків позичальника на покупця без зміни умов кредитування (для осіб, які не мають достатньо коштів для сплати повної вартості майна).

  В іншому випадку ми самі ліквідуємо цю спотворену деградовану банківську систему. Дуже простим способом:
  а) повністю забравши свої депозити;
  б) повністю відмовившись від оплати кредитів.  «___» березня 2009 року
  Данное письмо составлено Черкасской правозащитной организацией «Захистник», которая объединяет сотни черкащан. Помимо этого в Черкассах и Черкасской области ведется активная работа по сбору подписей под данными требованиями.
  Призываем другие регионы Украины присоединяться к нам и поддержать нас в решении общих проблем.
  Всех желающих и небезразличных просим распечатать текст письма (от своего имени: общественной организации, инициативной группы и т.д.), собрать под ним как можно большее количество подписей и вместе передать наши требования в соответствующие государственные органы. Передачу письма мы планируем произвести во время общеукраинской акции протеста в Киеве, время проведения которой согласуем совместно.
  Чем больше подписей мы соберем, тем серьезнее будет отношение власти к нашим требованиям и тем больше вероятность того, что они будут удовлетворены.
  Наши контакты:
  18000, г. Черкассы, ул. Котовского, 51.
  Тел. (0472) 56-57-58, (063) 847-71-65 Руслан; (067) 285-36-85 Константин
  Эл. Почта kriza2008@ukr.net
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Помощь от Украины Эфиопии
  rust в разделе Політика та Історія
  Ответов: 6
  Последнее сообщение: 25.02.2009, 13:46
 2. Вопрос президенту, голосуем
  Def в разделе Політика та Історія
  Ответов: 30
  Последнее сообщение: 02.01.2008, 03:11
 3. Вопрос президенту, голосуем
  Def в разделе Гумор
  Ответов: 7
  Последнее сообщение: 25.12.2007, 13:40
 4. 7 чудес Украины
  kandaur в разделе Полтава туристична
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 27.10.2007, 23:36
 5. Ответов: 2
  Последнее сообщение: 13.05.2006, 00:57

Теги для этой темы