Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 25.
    Пророк

Re: Міліція своїх не здає… (відео)

Дійсно живем у страшні часи. Це добре, що є такі люди, які не бояться і виносять все це на наш суд. Звичайно між нами ще досить тих, хто все бачить у викривленому дзеркалі, сумує за твердою рукою і диктатурою, а інших, які думають і поводяться по другому обливають брудом з ніг до голови. Можна по різному сприймати учасників того дійства, можна скільки хочеш писати з малої букви імена і прізвища Банного, Кучеренко, але від того тільки Банному і Кучеренко добавиться. І за це я радий. Ми всі хочемо жити в цивилізованій країні, ніхто не хоче отримувати міліцейського кийка. Але країна сама по собі цивилізованою не стане. Ми повинні її такою зробити. І цю справу роблять такі люди як Банний, Кучеренко і їм подібні. А решту я закликаю - приєднуйтеся. І завтра ми всі заживемо іншим життям.
    пока не поменяются владоимущие взрощенные при коммунизме - не будем,
    у нас милицейское гоударство, и от кого милиция кого защищает. правительство от народа.А битие журналиста косвенное показывание силы правительства ,ибо при желании подобное явление в обществе прекращается на раз два, было бы желание власть имущих.
    винить милицию в даном случае узкость мышления, если идет попускание даных случаев сверху то они будут продолжаться и продолжаться.

2.0
    Нагадаємо, як це було. Член громадського об’єднання «Тризуб» Н. о 17:45, після молебну по козаках, що полягли за незалежність України, намагався написати червоною фарбою слово «Кат»
    ключова фраза!!! сам дурак! чи то непереборне бажання "мітити" місця слави? а взагалі, всі хороші.
    а ***** і правда супротивляться, коли їх пишеш чи фотаєш. Але як було роз"яснено вчора на прес-конференції ДАІ кожен має право знімати і писати відео чи звук, в якості речового доказу. головно попередити про це.
    і давайте не будем вішати медалі переможців на людей, яким би тільки поскандалити. бо що кокретно, окрім говорильні, вони зробили?
    І завтра ми всі заживемо іншим життям.
    ГГГГ не смішіть! нас харашо так на...ли на Майдані-2004, точніше після нього. Згадані вами люди тоді робили те ж, що і нині. Толку? Повірте, я всю ту фігню знаю не за переказами ББС (баба бабі сказала), і не вірю, чесно кажучи, що щось зміниться, тим більше на краще. Просруть демократи вибори і велкам ваш ненависний тоталітаризм. Я теж цього не хочу. але нічого зробити не можу. Чи ви ще не зрозуміли, що народ в нашій державі не вирішує нічого?

ААААА!!! ГГГГ слово М Є Н Т И закрасило звьоздочками!!!! Це шо тепер ругатєльство? всю жисть був сленг, а тепер матюк! ви шо???
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    пока не поменяются владоимущие взрощенные при коммунизме - не будем,
    у нас милицейское гоударство, и от кого милиция кого защищает. правительство от народа.А битие журналиста косвенное показывание силы правительства ,ибо при желании подобное явление в обществе прекращается на раз два, было бы желание власть имущих.
    винить милицию в даном случае узкость мышления, если идет попускание даных случаев сверху то они будут продолжаться и продолжаться.
    Вони не поміняються, поки ми їх не поміняємо або хоча б не привчимо, що за беззконня битимуть (хоча б віртуально).
    Гуру

"Правовая" помощь по сабжу - Разделы 7 и 8 Реальной конституции Украины, поплачьте вместе со мной)))
    http://blog.liga.net/user/zoloto/article/1973.aspx
    ЗЫ.А пассажир с баллончиком тоже красава. Не от большого ума, однако, маргинальничал))
    part of me

ри?

Якщо чесно, сіла і прислухалася до себе - і моє Я сказало, шо йому байдуже до нашого пам’ятника Леніну. От просто байдуже. Стоїть собі, до нього квіти приносять комуністи - і це єдині люди, які ходять сюди з метою, а не просто полузати насіння на парапеті. Влітку на лисину Леніну сідають голуби - і мені з цього смішно, з самого дитинства пам’ятаю про лисину і голубів... Можливо я не можу толково пояснити, але ще мабуть не прийшов час...Ще є комуністи, бабусі й дідусі. Доки вони живі, доти історія не спроститься...Нема ж уже свідків війни 1812 року? Отак і у нас - не стане свідків, тоді вже воно якось і буде.

П.С. А от обливання жовтою та блакитною фарбами будь-яких пам’ятників гостро засуджую. Це не вияв зневаги, це вияв некультурності, бидляЦтва.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ..Ще є комуністи, бабусі й дідусі. Доки вони живі, доти історія не спроститься...
    Есть еще новое младое поколение последователей ульянова, вы видели
    пана Голуба? он далеко не дряхл, и сыт и выхолен. Да и пан симоненко
    не производит впечатление убогого (разве что мыслями). И эти раковые
    метастазы лезут в наше будущее.
    Пока эта красная идеология не будет вычищена, будем сидеть в дерьме.
    Можно начать с памятников, например. Но для этого нужна воля, а ее нет.
    Філософф

Кому заважають пам1ятники! Вони для того і створені-щоб пам1ятали. Кому треба-хай ненавидять, кому треба-хай люблять, а інші-просто згадують. Якими б не були Ленін і всі, всі, всі-це величезна частина історії. Це-пам1ятка архітектури доби, хоч, навіть, і соцреалізму. До речі, це може шокувати, але я не розумію, чому тіло Леніна просто покинули і не дадуть йому раду! Або вже похоронити, або продовжувати підтримувати належні умови-це ж який експеримент для науки! Навіщо все руйнувати-може, згодиться. Он таліби зруйнували таку пам1ятку архітектури-і де ті таліби! Навіть комуністи залишили частину докомуністичних пам1яток (жаль, не всі), які вважались ідеологічно шкідливими, пам1ятки є, а комуністів вже нема. Кожна історична епоха залишає по собі відбитки для історії, то навіщо все руйнувати!
    Завсідник

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    "..Пока эта красная идеология не будет вычищена, будем сидеть в дерьме...." ???? Может ты имел в виду ОРАНЖЕВАЯ идеология ?
    Коммунистов при власти уже нет давно и обвинять в теперешнем состоянии их некоректно. Тогда давай обвиним еще и Петра с Мазепой(для полного счастья в поиске виновников).
    А памятники... так на то они и существуют, что бы помнили прошлое- как хорошее, так и плохое...
    Хорошо, снесли памятник(неважно кому), что изменится? Газ подешевеет? Зарплаты начнут платить достойные работе? Кредиты разворованые теперишними правителями обнулят?
    п.с. Тебе примерно столько же как и мне. А теперь вспомни те времена(при СССР) и сравни с теперишними...
    Помнится на ВСЕХ досках обьявлений ВСЕГДА был список ТРЕБУЮТСЯ:...., а сейчас? "Всех в отпуск без сохранения...", и при чем здесь Симоненко?
    Извени, не сдержался,и не отвечай мне, ответь себе... Ты как и я помниш и можеш обьективно сравнивать.(если захочеш)
    Совсем недавно в переписке по АСЬКЕ один из участников форума мне завидовал что я живу в стране(Португалия) где есть СТАБИЛЬНОСТЬ ЖИЗНИ.(зря завидовал), стабильность была при союзе(деньги есть , но ничего не купиш), счас денег нет , и тоже ничего не купиш, хотя ВСЕ есть. Вопрос: КТО ВИНОВАТ? Лично у меня ответа нет. И памятники здесь ни при чем.ИХМО
    ри?

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Це нове покоління червоних - воно вже не таке червоне. Як би Вам пояснити, ..як на мене, воно відрізняється від оцих стареньких, які несуть в руках портрети Сталіна і Леніна. Ці нові - вони вже більш керовані на нас теперішніх, і програма у них інша. Вони вже не несуть тієї червоної сили, яку несли "вожді". Мені страшніше за некомуністів, точніше - через них. Вони зараз наробили куди гірше, і ми поволеньки скочуємося до 90-х років, коли було голодно і безробітно... і страшно. От саме зараз і згадується дитинство, коли був дефіцит, але було все (( А комунізм же був...Союз...
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3